Najgoretsze wstawki

Regulamin strony

Informacje ogólne:

a) każdy z użytkowników poprzez proces rejestracji wyraża zgodę na postanowienia regulaminu, oraz zobowiązuje się do przestrzegania go.
b) zakazuje się używania w dyskusjach słów powszechnie uważanych za: obraźliwe, rasistowskie, antysemickie, a także przekleństw.
c) zakazuje się reklamowania na forum innych konkurencyjnych stron.
d) Vorek.pl zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu.


Prawa i obowiązki użytkownika:

a) Użytkownik ma obowiązek :

- przestrzegania regulaminu i podporządkowywania się w ramach forum decyzjom Moderatorów i Administratorów.
- powiadamiać Moderatorów o nieprawidłowościach w przestrzeganiu regulaminu przez innych użytkowników.
- zakładać wątki tylko i wyłącznie w działach do tego stworzonych.
- szanować moderatorów i administratorów, nie zapominając oczywiście o szacunku do innych użytkowników.

b) Użytkownik ma prawo :

- zakładać nowe tematy
- dublować artykuły, tematy, okładki, opisy (Nie dotyczy swoich postów)
- odpowiadać na komentarze innych Użytkowników
- edytować własne posty
- wysyłać prywatne wiadomości

c) każdy Użytkownik posiada własny profil i ma prawo wykorzystywać wszelkie jego funkcje oraz wprowadzać w nim zmiany. Jednakże zabronione jest zakładanie konta o loginie zawierającym w treści słowa powszechnie uznawane za obraźliwe lub wulgarne. Login nie może być także reklamą innego fora lub strony internetowej.
d) Użytkownik ma możliwość ukrycia przed innymi Użytkownikami swojego adresu e-mail.
e) zabronione jest korzystanie z kilku kont naraz ( multikont ). Takie działanie jest zabronione, i w wypadku wykrycia, wszystkie konta zostają dożywotnio zablokowane. Od takiej decyzji nie ma odwołań.

Kary za złamanie regulaminu :

a) za niestosowanie się do zasad przedstawionych w regulaminie użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem , przyznanie ostrzeżenia leży w gestii moderatora, co oznacza iż nie ma znaczenia czy do złamania doszło kilka razy czy tylko jeden raz;
b) w przypadku nagminnego łamania regulaminu i zasad oraz braku poprawy zachowania, użytkownik może zostać dożywotnio wyrzucony z forum (zbanowany); banów nie ściągamy (wyjątki: pomyłka lub włam na konto);
c) szczególnie karane będzie łamanie regulaminu w postaci: obrażania użytkowników i ekipy, reklamowania konkurencyjnych stron oraz nawoływania do łamania regulaminu oraz zasad panujących na forum.


Pisanie postów i tematów na forum:

1. Przed dodaniem nowego postu stosuj się do ogólnych zasad pisania
2. Wstawiając linki używamy [*hide][*code]LINK[*/code][*/hide] (bez gwiazdek).
3. Wstawiając obrazek używamy [*img]ADRES OBRAZKA[*/img] (bez gwiazdek).
4. Jeżeli hasło do pliku jest odnośnikiem do strony używamy [*code].
5. W miarę możliwości staraj się dodawać opisy i screeny.
6. W krótkim artykule dodajemy max 3-5 lini tekstu ( w spoiler - nie dotyczy )
7. Kategoryczny zakaz wstawiania releasu : KRT ( i podobnych praktyk reklamy w dziale : Filmy )
8. Zakaz dodawania w postach i Chatbox linków nie związanych z Vorek.pl lub tematem artykułu.
9. Dbaj o poprawną pisownie oraz unikaj pisania w tym "sTyLu".
10. Posty i tematy nie są miejscem na Twoją reklamę i każda próba reklamy będzie karana.
11. Jeśli nie wiesz jak napisać artykuł / post skorzystaj z poradnika : https://vorek.pl/generatornewsow.html

Avatar / Sygnatura - podpis profilu :

1. Grafika prezentująca Twój profil nie może łamać regulaminu forum ani być wykorzystana jako reklama.
2. Podpis prezentujący Twój profil nie może łamać regulaminu forum ani być wykorzystany jako reklama.

Kary na forum::

1. Za złamanie regulaminu i zasad panujących na vorek.pl zależnie od woli moderatora / administratora, blokada konta będzie stała lub czasowa.

Czego unikać :

- Przestrzegaj ogólnego regulaminu forum oraz regulaminów działów jeżeli takowe są dostępne.
- Nie przeklinaj / Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców.
- Nie publikuj ogłoszeń ani reklam w jakiejkolwiek postaci.
- Nie spamuj - nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach.
- Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum.
- Nie pisz WIELKIMI literami - w internecie oznacza to, że krzyczysz.
- Zabrania się edytowania, bądź usuwania przez użytkowników wpisów pozostawionych w ich postach przez moderatorów, oraz administratorów. Za złamanie tego punktu użytkownik otrzyma bezwarunkowo warna.

Dotacje:

Dotacja jest dobrowolną formą pomocy, która zostanie wykorzystana na dalszy rozwój serwisu. Płatności realizowane są za pomocą przelewów bankowych. Płatności księgowane są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych i świąt. Płatności nie są usługą subskrypcyjną i ponowienie płatności może zostać wykonane tylko i wyłącznie po świadomej zgodzie użytkownika. Reklamacje lub problemy z dotacją można zgłaszać za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.


Uwagi końcowe:

- Zabrania się umieszczania wszelkiego rodzaju materiałów zawierających treści związane z pedofilią, zoofilią, dendrofilią i nekrofilią oraz innych powszechnie uważanych za niemoralne. Zabrania się także proszenia o materiały tego typu. Złamanie tych zakazów wiąże się z natychmiastowym i stałym banem!
- Zabrania się się dodawania artykułów z linkami mogącymi prowadzić do treści łamiących prawo autorskie
- Ignoruj użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje odpowiedzi na ich posty tylko ich zachęcą do dalszej działalności. Wystarczy, że zgłosisz ich działalność administracji.
- Uważaj z humorem i ironią! Mogą być niezrozumiałe dla innych albo obraźliwe.
- Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną pogawędkę, kontynuuj ją poza forum.
- Jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny. Staraj się doradzać innym, a nie wyśmiewać ich - każdy był kiedyś początkujący.
- Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na otrzymywanie reklam drogą elektroniczną na adres e-mail podany podczas rejestracji. Zmiana adresu e-mail przypisanego do Twojego konta jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie reklam na nowy adres e-mail podany przy zmianie. Wypisanie z otrzymywania reklam możliwe jest po uprzednim kontakcie z administracją za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.


Administracja oświadcza że:

1. Na serwerze strony nie są hostowane żadne pliki łamiące prawa autorskie, a jedynie skrypt forum wraz z bazą danych serwisu zawierającą informacje potrzebne do działania serwisu.
2. Vorek.pl jest portalem informacyjnym. Korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.
3. Użytkownik odwiedzający działy z Erotyką oświadcza iż ukończył 18 rok życia. ZA WSZELKIE NARUSZENIA TEGO PUNKTU REGULAMINU PRZEZ NIELETNICH NIE ODPOWIADAMY! Oświadczamy również, ze obsługa forum kontroluje działy z Erotyką aby swoją treścią nie naruszały Art. 202. § 1. Umieszczanie takich treści jest zabronione.
4. Posty i tematy zawarte na podstronach tego serwisu prezentowane są wyłącznie w celach edukacyjnych. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści postów zamieszczanych przez użytkowników oraz wykorzystanie ich niezgodnie z przeznaczeniem.Przypominamy, że obowiązuje całkowity zakaz reklamowania wszelkich serwisów w celu pozyskania użytkowników. Karane blokadą konta bez wcześniejszego ostrzeżenia.