Najgoretsze wstawki


Autor: michail
Data: 28 Luty 2009
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
FastStone Capture (keygen)


FastStone Capture (keygen)


FastStone Capture jest potężnym narzędziem do tworzenia zrzutów ekranu, z wbudowanymi narzędziami edycyjnymi.

FastStone Capture pozwoli ci na zapisanie wszystkiego, co znajdzie się na twoim ekranie włączając w to okienka, rozmaite obiekty, menu, aplikacje działąjące w trybie pełnoekranowym, prostokątne lub inne dowolne regiony oraz okna przewijalne i strony internetowye. Możesz wysłać swoje screenshoty do edytora, zapisać do pliku, zachować w systemowym schowku, wydrukować, wysłać e-maiem, wkleić do dokumentu Word/PowerPoint, lub nawet na stronę internetową.
Programem FastStone Capture możesz także zmieniać rozmiary obrazków, przycinać je, wyostrzać, dodawać adnotacje, nakładać filtry, znaki wodne i wiele więcej...
Gotowe pliki mogą być zapisane w formatach BMP, GIF, JPEG, PCX, PNG, TGA, TIFF i PDF. Aplikacja posiada mały, podręczny panel, który umożliwia szybki dostęp do narzędzi tworzących screenshoty i do opcji wyjściowych. Program oferuje obsługę za pomocą skrótów klawiszowych, automatyczne tworzenie nazw plików, wsparcie dla zewnętrznych edytorów graficznych, pipetę do pobierania próbek kolorów, lupę ekranową i linijkę.

Genialny program, który nie tylko zapisze w postaci obrazka wszystko, co dzieje się na pulpicie, ale także potrafi te screeny edytować, przycinać, zapisywać na dysku i wysyłać przez Internet.


Rozmiar: 1,1 mb
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.