Najgoretsze wstawki


Data: 15 Wrzesień 2017
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
ABBYY FineReader 12 Professional Edition v12.0.101.496 Build 1214.12 MULTI-PL

ABBYY FineReader Professional - program służy do inteligentnego rozpoznawania tekstu za pomocą technologii OCR w zeskanowanych lub utrwalonych na zdjęciach czy w formacie pdf dokumentach. Świetne narzędzie dla osób, które zajmują się pracą biurową – oszczędza wiele czasu, zwiększając wydajność pracy. Aplikacja w polskiej wersji językowej.

Pliki typu pdf lub skany stron posiadają kilka wad, w tym brak możliwości edycji tekstu w nich zawartego oraz niemożliwość wyszukiwania fraz na stronach skanu lub pliku pdf (jeśli nie powstał on z edytowalnego pliku tekstowego). Z pomocą przychodzą nam programy OCR, które rozpoznają kształty zapisanych znaków i przyporządkowują je odpowiednim literom. Programy OCR pracują nie tylko z alfabetem łacińskim i arabskim, ale również z rosyjską cyrylicą oraz chińskimi i japońskimi znakami.

ABBYY FineReader to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy odczytać plik PDF, zdjęcie, skan czy też zrzut ekranu (formaty bmp, jpeg, jpeg 2000, tiff, jbig2, dcx, pcx, png xps,dib,wdp), a następnie zapisać go w formie przeszukiwalnej lub z możliwością edycji tekstu. Przy edycji tekstu plik jest konwertowany ze skanu, zdjęcia lub pdf do plików w formacie rtf, txt, doc, xls, csv, dbf, html, pdf, ppt, docx, xlsx, pptx, html, scv. Forma przeszukiwalna jest dostępna dla konwersji pliku do pdf – po takiej zmianie odszukanie żądanej frazy następuje w sposób łatwy i szybki. Ponadto możliwy jest także zapis pliku w innym formacie niż pdf czy formaty tekstowe, między innymi na format: BMP, GIF, JPEG, PNG.

Program ABBYY FineReader Professional współpracuje nie tylko z programami takimi jak Microsoft Word czy Adobe Reader, ale także z Microsoft Excel – jest to szczególnie ważne dla osób, które pracują w księgowości, ponieważ daje to możliwość łatwego przerzucania danych z faktur ujętych w tabelach, chociażby przy sporządzaniu podsumowań miesiąca, czy też roku podatkowego. Ciekawą funkcją ABBYY FineReader Professional jest zdolność do sczytywania znaków w pionie, wzorów chemicznych oraz formatowania (nagłówki, stopki wraz z numeracją stron) – aplikacja nie zmienia ich pierwotnej struktury, nawet jeśli w tekście jest obraz, zostaje on przeniesiony w pierwotnej formie z dodatkową opcją jego edycji.

Program posiada bibliotekę obejmującą 186 języków (w tym język polski), 39 wbudowanych słowników, łatwy intuicyjny interfejs oraz rozpoznaje języki programowania (C++, Pascal, itp), tabele, pieczątki, kody kreskowe i inne typowo pojawiające się w dokumentach elementy graficzne. W porównaniu z poprzednią wersją zwiększona została funkcja poprawnego rozpoznawania liter w plikach graficznych - aż o 30%.

Aplikacja ma zdolność do zachowywania kolorów tekstu, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na jego ponowne formatowanie. Program w wersji testowej oferuje zapis jednej strony odczytanego pliku.

System operacyjny:
Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / Server 2012 / 2012 R2 / 2008 / 2008 R2 / 2003

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 342.91 MB
rodzaj kompresji: .rar
(PLIKI SPAKOWANE programem WinRAR 5+,
Żeby poprawnie rozpakować, zainstaluj program w wersji 5 lub wyżej)

zawartość uploadu: Setup + Cracked Pafnutiy761
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
brak danych naprawczych
haslo:brak


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.