Najgoretsze wstawki


Data: 15 Wrzesień 2017
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0


ABBYY FineReader 12 Professional Edition v12.0.101.496 Build 1214.12 MULTI-PL

ABBYY FineReader Professional - program służy do inteligentnego rozpoznawania tekstu za pomocą technologii OCR w zeskanowanych lub utrwalonych na zdjęciach czy w formacie pdf dokumentach. Świetne narzędzie dla osób, które zajmują się pracą biurową – oszczędza wiele czasu, zwiększając wydajność pracy. Aplikacja w polskiej wersji językowej.

Pliki typu pdf lub skany stron posiadają kilka wad, w tym brak możliwości edycji tekstu w nich zawartego oraz niemożliwość wyszukiwania fraz na stronach skanu lub pliku pdf (jeśli nie powstał on z edytowalnego pliku tekstowego). Z pomocą przychodzą nam programy OCR, które rozpoznają kształty zapisanych znaków i przyporządkowują je odpowiednim literom. Programy OCR pracują nie tylko z alfabetem łacińskim i arabskim, ale również z rosyjską cyrylicą oraz chińskimi i japońskimi znakami.

ABBYY FineReader to potężne narzędzie, dzięki któremu możemy odczytać plik PDF, zdjęcie, skan czy też zrzut ekranu (formaty bmp, jpeg, jpeg 2000, tiff, jbig2, dcx, pcx, png xps,dib,wdp), a następnie zapisać go w formie przeszukiwalnej lub z możliwością edycji tekstu. Przy edycji tekstu plik jest konwertowany ze skanu, zdjęcia lub pdf do plików w formacie rtf, txt, doc, xls, csv, dbf, html, pdf, ppt, docx, xlsx, pptx, html, scv. Forma przeszukiwalna jest dostępna dla konwersji pliku do pdf – po takiej zmianie odszukanie żądanej frazy następuje w sposób łatwy i szybki. Ponadto możliwy jest także zapis pliku w innym formacie niż pdf czy formaty tekstowe, między innymi na format: BMP, GIF, JPEG, PNG.

Program ABBYY FineReader Professional współpracuje nie tylko z programami takimi jak Microsoft Word czy Adobe Reader, ale także z Microsoft Excel – jest to szczególnie ważne dla osób, które pracują w księgowości, ponieważ daje to możliwość łatwego przerzucania danych z faktur ujętych w tabelach, chociażby przy sporządzaniu podsumowań miesiąca, czy też roku podatkowego. Ciekawą funkcją ABBYY FineReader Professional jest zdolność do sczytywania znaków w pionie, wzorów chemicznych oraz formatowania (nagłówki, stopki wraz z numeracją stron) – aplikacja nie zmienia ich pierwotnej struktury, nawet jeśli w tekście jest obraz, zostaje on przeniesiony w pierwotnej formie z dodatkową opcją jego edycji.

Program posiada bibliotekę obejmującą 186 języków (w tym język polski), 39 wbudowanych słowników, łatwy intuicyjny interfejs oraz rozpoznaje języki programowania (C++, Pascal, itp), tabele, pieczątki, kody kreskowe i inne typowo pojawiające się w dokumentach elementy graficzne. W porównaniu z poprzednią wersją zwiększona została funkcja poprawnego rozpoznawania liter w plikach graficznych - aż o 30%.

Aplikacja ma zdolność do zachowywania kolorów tekstu, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na jego ponowne formatowanie. Program w wersji testowej oferuje zapis jednej strony odczytanego pliku.

System operacyjny:
Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / Server 2012 / 2012 R2 / 2008 / 2008 R2 / 2003

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 342.91 MB
rodzaj kompresji: .rar
(PLIKI SPAKOWANE programem WinRAR 5+,
Żeby poprawnie rozpakować, zainstaluj program w wersji 5 lub wyżej)

zawartość uploadu: Setup + Cracked Pafnutiy761
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
brak danych naprawczych
haslo:brak


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


HASLO
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Przeglądasz witrynę jako gość.
Dlatego zachęcamy do rejestracji lub do zalogowania się.

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.