Najgoretsze wstawki
Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

Data: Dzisiaj, 00:06
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
ABBYY FineReader 15.0.18.1494 Corporate MULTI-PL

Jest to wysokiej klasy, ceniona aplikacja przeznaczona do rozpoznawania pisma (OCR/ICR). Przetwarza zeskanowane dokumenty, cyfrowe zdjęcia dokumentów i pliki PDF do postaci edytowalnej. Podstawowymi atutami programu są: bardzo wysoka skuteczność rozpoznawania dokumentów w polskiej wersji językowej, także gorszej jakości lub skanowanych w niskiej rozdzielczości (np. 200 dpi).
Więcej...
Data: Wczoraj, 22:35
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
MAGIX SOUND FORGE Pro Suite 13.0.0.131 (x86/64)

Nowy SOUND FORGE Pro 13 Suite jest już dostępny – w pakiecie z wieloma znanymi wtyczkami kształtującymi i optymalizującymi dźwięk takimi jak całkowicie nowy Steinberg SpectraLayers Pro 6 lub Melodyne essential. Zaprojektowany jako kompletny zestaw do nagrywania, edytowania i przetwarzania audio przy najwyższym poziomie jakości. Korzystaj z pakietu programów, który w dalszym ciągu ustanawia nowe standardy dla profesjonalistów zajmujących się dźwiękiem
Więcej...
Data: Wczoraj, 20:38
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
MAGIX SOUND FORGE Pro 13.0.0.131 (x86/x64)

Legendarne oprogramowanie SOUND FORGE Pro już od ponad 25 lat stanowi wyznacznik wszystkich czynności związanych z profesjonalnym nagrywaniem, edycją i przetwarzaniem plików audio na najwyższym poziomie. Najnowsza wersja 13 nawiązuje do tej tradycji i przekonuje lepszymi udogodnieniami dla użytkownika, większą wydajnością, stabilnością i szybkością w profesjonalnej produkcji audio.
Więcej...
Data: Wczoraj, 08:58
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
FL Studio Producer Edition 20.6.1 Build 1513

Fruity Loops Studio 20 to kompletne narzędzie do produkcji muzyki, które reprezentuje ponad dwunastoletnie doświadczenie jego producenta w dostarczaniu muzycznego oprogramowania najwyższej klasy. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne do komponowania, arażacji, nagrywania, edycji miksu i masteringu muzyki w profesjonalnej jakości. FL Studio to jest najkrótsza droga od pomyłsłu do realizacji.
Więcej...
Data: Wczoraj, 07:57
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Any Video Converter Ultimate 6.3.8 MULTI-PL

Any Video Converter Ultimate to konwerter plików video, obsługujący ponad 200 różnych formatów multimedialnych. Program charakteryzuje się czytelnym i w pełni spolszczonym interfejsem użytkownika. Narzędzie umożliwia pobieranie różnych strumieni wideo z sieci (w tym YouTube czy Google Video), a także wycinanie zbędnych scen czy poprawę jakości obrazu dzięki wbudowanemu edytorowi.
Więcej...
Data: 19 Styczeń 2020
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Aiseesoft Video Converter Ultimate 9.2.82

Aiseesoft Video Converter Ultimate to program do konwersji plików wideo. Aplikacja radzi sobie z materiałem filmowym zarejestrowanym w wysokiej rozdzielczości HD (720p i 1080p) i 4K UHD oraz plikami wideo zapisanymi w popularnych formatach, jak 3GPP, AVI, FLV, MPEG, MP4, MKV, MOV, WebM i WMV.
Więcej...
Data: 19 Styczeń 2020
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
EarthView 6.2.6

EarthView to aplikacja zamieniająca standardową tapetę w dynamiczne centrum obserwacji naszej Planety uwzględniając dzień i noc panującą na kontynentach. Program obsługuje mapy i różne widoki globu, obszary miejskie, światła miasta, efekty atmosferyczne, chmury, czas lokalny i znacznie więcej.
Więcej...
Data: 19 Styczeń 2020
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
easeus data recovery wizard professional 10.8.0


easeus data recovery wizard professional 10.8.0EASEUS Data Recovery Wizard - wg autorów jedno z najlepszych narzędzi służących do odzyskiwania danych z uszkodzonych lub skasowanych partycji oraz skasowanych plików.

EASEUS Data Recovery Wizard umożliwia odzyskanie danych praktycznie z każdego nośnika (obsługuje dyski twarde, pamięci przenośne, karty pamięci, etc).


Artykuł edytował: marsjanin76 - 19 Styczeń 2020
Powód: reupload

Więcej...
Data: 17 Styczeń 2020
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Mirillis Action! 4.0.4 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Wersja instalacyjna i portable w jednym instalatorze.

Nagrywaj gry, pulpit Windows i muzykę!. Mirillis Action! pozwala nagrywać i streamować wszystko to co widzisz i słyszysz na swoim komputerze, w tym gry, pulpit, aplikacje, muzykę oraz filmy z każdej strony internetowej.
Więcej...
Data: 17 Styczeń 2020
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
WYSIWYG Web Builder 15.2.3

WYSIWYG Web Builder to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia i edycji stron internetowych. W aplikacji zastosowano specjalną technologię WYSIWYG, umożliwiająca projektowanie zaawansowanych stron bez znajomości języków programowania. W dodatku obsługuje nowoczesną metodę „przeciągnij i upuść”, która znacznie usprawnia i przyśpiesza wykonywanie różnych czynności w programie.
Więcej...