Najgoretsze wstawki
Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

Data: Wczoraj, 23:36
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Acronis True Image 2020 Build 22510 + BootCD MULTi-PL

Acronis True Image to najnowsze wydanie aplikacji do tworzenia kopii zapasowych. Łączy w sobie najnowsze technologie synchronizacji oraz gromadzenia danych w chmurze.
Więcej...
Data: Wczoraj, 15:05
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
GOM Player Plus 2.3.47.5309 (x64)

GOM Player to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych, charakteryzujący się dużymi możliwościami przy jednocześnie bardzo prostej obsłudze.
Więcej...
Data: 20 Listopad 2019
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Embarcadero RAD Studio 10.3.3 Rio Architect 26.0.39039.7899

Kompletne IDE do tworzenia międzyplatformowych, natywnie kompilowanych aplikacji Delphi i C++
Więcej...
Data: 18 Listopad 2019
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
MAGIX VEGAS Movie Studio 16.0.0.158 / 16.0.0.167 Platinum MULTI-PL (x64)

VEGAS Movie Studio to profesjonalny pakiet do obróbki wideo pozwalający tworzenie niesamowite filmy za pomocą przejść, tytułów i efektów. Gotowe filmy można przesyłać do serwisów YouTube i Facebook bez wychodzenia z aplikacji. Edytor wideo w nowej wersji został dostosowany do interfejsu dotykowego. Program pozwala na edycję filmów w niemal każdym formacie, w tym MP4 i AVCHD. Wśród ciekawych funkcji warto wymienić możliwość ograniczenia poruszeń i drżeń na filmie czy wstawienie rozmycia i balansu kolorów między scenami.
Więcej...
Data: 18 Listopad 2019
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Adobe Photoshop CC 2020 21.0.1.47 MULTI-PL [PORTABLE]

Wersja PORTABLE z zintegrowanymi pluginami.

Photoshop to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością program do edycji grafiki rastrowej, z obsługą kształtów wektorowych, a nawet modeli 3D. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej.


Artykuł edytował: first person - 18 Listopad 2019

Więcej...
Data: 17 Listopad 2019
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Bandicam 4.5.2.1602 MULTI-PL [ZAREJESTROWANA WERSJA]

Wersja instalacyjna i portable w jednym instalatorze.

Bandicam to coraz popularniejsze narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo, będące ciekawą alternatywą dla niedoścignionego dotąd Frapsa. Program pozwala na przechwytywanie i zapisywania na dysku komputera sekwencji wideo w maksymalnej rozdzielczości 2560x1600 oraz wartości FPS w zakresie 5 do 60 klatek. Przy jego użyciu możliwe jest tworzenie tzw. screenshotów oraz nagrywanie wideo z gier, aplikacji itp. w trybie pełnoekranowym, ale również dowolnym innym rozmiarze zadeklarowanym przez użytkownika. Bandicam obsługuje biblioteki DirectX oraz OpenGL.
Więcej...
Data: 17 Listopad 2019
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Alien Skin Software Photo Bundle Collection 11.2019

Kolekcja wtyczek i filtrów graficznych dla programów Adobe Photoshop, Elements i Lightroom, które przydadzą się zarówno początkującym, jak i profesjonalnym projektantom. Dzięki temu oprogramowaniu, możesz łatwo i wydajnie przetwarzać lub dekorować swoje zdjęcia, zmieniać zdjęcia poprzez dodawanie różnych efektów itd. Pakiet zawiera: Exposure X3 Bundle, Eye Candy 7, Exposure X3, Blow Up 3, Snap Art 4.
Więcej...
Data: 17 Listopad 2019
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
RAR Password Recover 1.1.0.0

RAR Password Recover umożliwia odzyskanie zapomnianego hasła z plików RAR (.rar). Program został starannie zaprojektowany i jest bardzo łatwy w użyciu. Nie wymaga żadnych profesjonalnych umiejętności. Możesz odzyskać dowolne hasło do zaszyfrowanych plików RAR, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo plików. Dzięki zoptymalizowanej technologii może działać płynnie we wszystkich systemach komputerowych.
Więcej...
Data: 17 Listopad 2019
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Zip Password Recover 1.0.0.0

Zip Password Recover umożliwia odzyskanie zapomnianego hasła z plików Zip (.zip). Program został starannie zaprojektowany i jest bardzo łatwy w użyciu. Nie wymaga żadnych profesjonalnych umiejętności. Możesz odzyskać dowolne hasło do zaszyfrowanych plików Zip, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo plików. Dzięki zoptymalizowanej technologii może działać płynnie we wszystkich systemach komputerowych.
Więcej...
Data: 17 Listopad 2019
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Artlantis 2020 v9.0.2.21017 MULTI-PL + Media (x64)

Artlantis Studio nowy program renderujący, intuicyjnie prosty, pozwalający tworzyć wizualizacje na najwyższym poziomie jakościowym Wersja Artlantis Studio umożliwia tworzenie wysokiej jakości animacji oraz panoram przy użyciu narzędzia iVisit 3D. Wydajność Artlantis bazuje na koncepcji podglądu w czasie rzeczywistym. Niezależnie od zmian w ustawieniach sceny (materiały, oświetlenie, otoczenie) podgląd jest natychmiast aktualizowany. Możesz kontrolować swoją pracę, potwierdzać zmiany i uruchamiać obliczenia w wysokiej rozdzielczości dla ostatecznego obrazu bez marnowania czasu.
Więcej...