Najgoretsze wstawki


Autor: pol31
Data: 16 Marzec 2009
0
SpyHunter Security Suite jest najlepszy w wykrywaniu i usuwaniu programów szpiegujących. SpyHunter znajdzie i usunie z twojego komputera wszelkie programy szpiegujące / adware. SpyHunter wykorzystuje własności rozwiniętych technik, aby usunąć inne bardzo groźne programy anty-spyware, których inne programy nie mogą. Nasz skaner został udoskonalony i jest niezwykle szybki i skuteczny. Wykrywa, usuwa i blokuje spyware, adware, keyloggers, cookies, trojans, worms i innych rodzajów malware. Usuwa programy spyware spowalniające komputer. Najnowsze aktualizacje baz chroniących przed: trojanami i programami szpiegującymi. Interaktywna pomoc z obsługą klienta usługi. Skanowania całego komputera - nowych programów szpiegujących definicje dodaje co tydzień. Łatwy w użyciu interfejs z inteligentną automatyczną ochroną. Specyficzne ustawienia dla rozwiązań anty spyware
SpyHunter jest jednym z najbardziej wiarygodnych w wykrywaniu, usuwaniu i ochrony anti-spyware/anti-trojan programy w internecie. Wykorzystywane przez miliony na całym świecie.
Ochrona przed: Spyware, Adware, Spyware Trojans, Keyloggers, Identity Theft, Hijackers, Tracking Threats, Malware, Worms, Rogue Anti-Spyware, Unwanted Software, Phishing, Popups and Bad Websites.

Link:
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.