Najgoretsze wstawki
Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

System

Wersja językowa

Data: Dzisiaj, 04:38
Kategoria: PROGRAMY » Internet
0
Mailbird Pro 2.7.16.0 MULTI-PL [REPACK]

Mailbird to nowoczesny i bardzo szybki klient poczty e-mail, wspierający usługi Gmail, Yahoo, Outlook.com, iCloud i dowolne inne, funkcjonujące w oparciu o protokoły IMAP lub POP3.
Więcej...
Data: Wczoraj, 16:02
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0


Pinnacle Studio Ultimate 23.1.1.242 + Content Pack
( x64 )( Multi_PL ) + FIX


Pinnacle Studio Ultimate 23.1.1.242 + Content Pack ( x64 )( Multi_PL ) + FIX

OPIS / INFOWięcej...
Data: Wczoraj, 12:23
0
Avast Premium Security 20.2.2401 (Build 20.2.5130) MULTI-PL

Avast Premium Security to najnowszy i najbardziej rozbudowany pakiet zabezpieczający w ofercie czeskiej firmy AVAST Software. Skupia on w sobie bogaty zestaw funkcji chroniących komputer przed wszelakiego rodzaju zagrożeniami oraz oferując dodatkowo takie narzędzia jak monitor aktualizacji oprogramowania, niszczarka plików i wiele innych.
Więcej...
Data: Wczoraj, 11:47
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
MAGIX SOUND FORGE Pro 14.0.0.43 (x86/x64)

Legendarne oprogramowanie SOUND FORGE Pro już od ponad 25 lat stanowi wyznacznik wszystkich czynności związanych z profesjonalnym nagrywaniem, edycją i przetwarzaniem plików audio na najwyższym poziomie. Najnowsza wersja nawiązuje do tej tradycji i przekonuje lepszymi udogodnieniami dla użytkownika, większą wydajnością, stabilnością i szybkością w profesjonalnej produkcji audio. Nieustannie ulepszany 64-bitowy silnik audio wykonuje wszystkie zadania od edycji poprzez restaurację i mastering z maksymalną precyzją.
Więcej...
Data: Wczoraj, 04:46
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Total Commander 9.51 Final MULTI-PL

Najnowsza wersja kultowego menedżera plików (znanego niegdyś pod nazwą Windows Commander)
Więcej...
Data: Wczoraj, 04:34
Kategoria: PROGRAMY » Internet
0
4K Video Downloader 4.12.0.3570 (x64) MULTI-PL

4K Video Downloader to jedno z najlepszych narzędzi służących do pobierania klipów z serwisów YouTube, Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook oraz DailyMotion. Z jego pomocą zapiszemy na lokalnym dysku ulubione klipy w postaci plików o wybranym formacie i jakości.
Więcej...
Data: Wczoraj, 02:23
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
WinRAR 5.90 (x86/x64) PL Final [OFICJALNA POLSKA WERSJA]

WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić.
Więcej...
Data: Wczoraj, 02:22
Kategoria: PROGRAMY » Internet
0
StudioLine Web Designer 4.2.54

StudioLine Web Designer to rozbudowana aplikacja służąca do tworzenia i publikowania stron www bez wymogu znajomości języka HTML. Program posiada sporo narzędzi przydatnych do tworzenia stron internetowych, pozwala między innymi na import i edycję grafik wykorzystywanych przy tworzeniu strony.


Artykuł edytował: first person - Wczoraj, 02:24

Więcej...
Data: 31 Marzec 2020
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
Pinnacle Studio Ultimate 23.1.1.242 (x64) & Content Pack Full MULTI-PL

Zaawansowane i precyzyjne opcje kontroli w NOWYM programie Pinnacle Studio 23 Ultimate dają możliwość edycji na profesjonalnym poziomie. Ten zaawansowany pakiet profesjonalnych narzędzi do edycji nagrań wideo ułatwia dokonywanie edycji nagrań w formacie HD i 4K, a także nagrań wideo 360°, na nieograniczonej liczbie ścieżek, zapewniając niezrównaną precyzję.
Więcej...
Data: 31 Marzec 2020
Kategoria: PROGRAMY » Pozostałe
0
SILKYPIX Developer Studio Pro 10.0.2.7 (x64)

SILKYPIX Developer Studio Pro to narzędzie do przeprowadzania obróbki i edycji plików graficznych zapisanych w formatach RAW, JPEG oraz TIFF. Należy zatem pamiętać o konwresji do tych formatów, gdy dysponujemy innego typu grafikami. Program oferuje wiele filtrów oraz trybów widoku fotografii jak krajobraz, portret, sepia, zachód słońca. Istnieje możliwość modyfikacji najbardziej podstawowych parametrów jak jasność kontrast, ostrość, redukcja szumów, która odbywa się za pomocą suwaków.
Więcej...