Najgoretsze wstawki


Autor: fenciak91
Data: 7 Lipiec 2009
Kategoria: GSM / PDA » Aplikacje GSM
0
FUTRZAK (Zadaj pytanie futzrakowi0[PL]

FUTRZAK (Zadaj pytanie futzrakowi0[PL]

Jest małe, włochate i przepowiada przyszłość!

Przed użyciem wstrząsnij.

Czy nie marzyłeś nigdy o posiadaniu swojego własnego Foofaka, mieszkającego w twoim telefonie komórkowym, używającego swoich niesamowitych zdolności jasnowidzenia dla twojej korzyści? Nie? No to powinieneś był!

Te dziwaczne małe kulki są... tak naprawdę nie wiadomo czym...ale nikt nic o nich nie wie, tylko że są małe, włochate i mają różne kolory. Posiadają też niespodziewaną umiejętność odpowiadania na pytania na każdy temat z zaskakującą trafnością.

Jak już będziesz miał swojego własnego Foofaka mieszkającego w twojej komórce, będziesz mógł go odwiedzać kiedy będziesz chciał. A kiedy najdzie cię niepewność lub ciekawość odnośnie czegoś, wystarczy pomyśleć sobie pytanie Tak/Nie i nim potrząsnąć. W tym czasie, Foofak będzie zbierał od ciebie wibracje przez komórkę i wizualizował twoje pytanie. Jak Foofak przestanie się trząść udzieli ci wszystkich odpowiedzi. Możesz mu ufać, że mówi tylko prawdę. Czasami Foofakowi może się trochę w głowie pomieszać od całego tego trzęsienia - nie ma sprawy, potrząśnij nim jeszcze raz, mocniej, i powinien się otrząsnąć.


DOWNLOAD
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.