Najgoretsze wstawki


Data: 13 Czerwiec 2022
Kategoria: GRY » Gry na konsole » Xbox 360
0
Clive Barker's Jericho (2007) Xbox 360 -NoGRP

Clive Barker's Jericho (2007) Xbox 360 -NoGRP

Opis:

Clive Barker's Jericho jest kolejną (po Clive Barker's Undying, Demonik i Nightbreed) grą akcji, w produkcję której zaangażował się twórca filmu Hellraiser: Wysłannik piekieł. Niniejsza pozycja powstała wyłącznie z myślą o komputerach osobistych klasy PC oraz konsolach siódmej generacji (PlayStation 3 i Xbox 360), aby zagwarantować odbiorcom wysokiej jakości oprawę audiowizualną i niesamowity klimat rodem z najlepszych kinowych tytułów z gatunku gore.

Przejmujemy kontrolę nad kilkoma różnymi postaciami, zgłębiającymi rozmaite piekielne tajemnice. Sterując członkami specjalnego oddziału paramilitarnego rozpoczynamy eksplorację opuszczonego miasteczka gdzieś pośrodku bezkresnej pustyni, aby rozprawić się z panoszącym się tam złem, poważnie zagrażającym ludzkości.

Kontrolowany przez nas zespół składa się z bohaterów, dysponujących nadprzyrodzonymi mocami. Główną postacią jest dowódca imieniem Ross, specjalizujący się w telepatii. Wprawdzie ginie on już w trakcie introdukcji, ale kierujemy jego duchem, mogącym przenikać do ciał pozostałych osób i manipulować nimi. Pod naszą komendę trafia też m.in. mistrzyni broni snajperskiej, naprowadzająca swoje pociski za pomocą telekinezy oraz jasnowidz. Generalnie rzecz ujmując sukces w grze zapewnia odpowiednie współdziałanie i łączenie umiejętności poszczególnych postaci.

Trailer:Screeny:Gatunek: Akcji | FPP | FPS | horror | strzelanki
Producent: Mercury Steam Entertainment
Wydawca: Codemasters
Data premiery: 23 października 2007

Opis uploadu:
Wielkość całości: 7,3 GB
Rodzaj kompresji: RAR
Zawartość uploadu: .iso, .dvd
Region: Free
Wersja językowa: angielska, niemiecka, francuska, hiszpańska, włoska


Download:
(można pobierać zamiennie z serwerów)


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


brak hasłaArtykuł edytował: juankisas - 13 Czerwiec 2022

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.