Najgoretsze wstawki


Data: 7 Czerwiec 2022
Kategoria: GRY » Gry na konsole » Xbox 360
0
Child of Eden (2011) Xbox 360 -NoGRP

Child of Eden (2011) Xbox 360 -NoGRP

Opis:

Child of Eden to nietypowa gra zręcznościowa, obsługiwana za pośrednictwem technologii Kinect, gdzie tradycyjny kontroler zastąpiony jest ruchami ciała samego gracza. Całość projektu została opracowana na skutek pomysłu Tetsuyi Mizuguchiego, japońskiego dewelopera, który zasłynął w branży jako współautor takich tytułów, jak Ninety-Nine Nights czy seria Lumines, kładąca podwaliny pod Child of Eden.

Fabuła przenosi nas do Edenu, abstrakcyjnego archiwum, w którym przechowywane są wszystkie ludzkie wspomnienia. Zasoby te miały zostać wykorzystane do odtworzenia osobowości człowieka w ramach procesu o nazwie Project Lumi. Niestety, przed zakończeniem operacji Eden został zainfekowany tajemniczym wirusem. Zadaniem gracza jest uporanie się z tym niebezpieczeństwem.

Child of Eden kładzie nacisk na doznania zmysłowe – grę przechodzimy, wykonując gesty służące łączeniu oglądanego obrazu i słyszanego dźwięku. Poprzez ruchy dłońmi rozbijamy różnokształtne struktury, rysujące się na ekranie; wyznaczamy kierunek, w którym chcemy się poruszać. Wygląda to niczym połączenie dyrygowania orkiestrą z rzucaniem czarów, gdyż zaprojektowane przez autorów poziomy pełne są efektów specjalnych oraz krętych ścieżek, jakimi z wykorzystaniem dużej dozy zręczności musimy przemieszczać się w przestrzeni kosmicznej.

Trailer:Screeny:Gatunek: Zręcznościowe | Kinect | rail shooter | rytmiczne | eksperymentalne/artystyczne
Producent: Q Entertainment
Wydawca: Ubisoft
Data premiery: 14 czerwca 2011

Opis uploadu:
Wielkość całości: 7,3 GB
Rodzaj kompresji: RAR
Zawartość uploadu: .iso, .dvd
Region: Free
Wersja językowa: angielska, niemiecka, francuska, hiszpańska, włoska


Download:
(można pobierać zamiennie z serwerów)


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


brak hasła


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.