Najgoretsze wstawki


Autor: nkristoff
Data: 19 Wrzesień 2017
0
Rayman Origins MACOSX


Rayman Origins MACOSX

Opis


Nazwa wydania: Rayman Origins MACOSX

- Kompresja: .zip

- Platforma: Mac OS X

- Język: angielski (wielojęzyczny)

- Rozmiar pliku: 1 x 2 GB

- Łącznie: 2 GB

- Wymagania systemowe: MINIMUM:

Rayman Origins

Michel Ancel, sławny twórca Rayman, Beyond Good & Evil ® i Raving Rabbids®, powraca do swoich korzeni, aby przynieść nam Rayman Origins: przygoda w platformach 2D o wysokiej rozdzielczości.

Graj Rayman Origins i odkryj lub odkryj magiczny wszechświat oraz legendarną grę 2D, która zdobyła serca miliony fanów ...

Kiedy Glade of Dreams zostaje przekroczona przez "Nefurrious" Darktoons, Rada Bajkowa powołuje Raymana, aby uratował dzień; ale bohater światła nie jest tam wszystkim ... Aby mu pomóc, Rayman przyłącza się do swojego najlepszego przyjaciela, Globox i dwóch czarodziejów, Teensies. Razem, śmieszni bohaterowie świata zespołu będą musieli przywrócić pokój na Glade lub obejrzeć, jak ich ukochani dom znika jak zły sen ...

kluczowe cechy

Odrodzenie platformy Legend: Minęło 15 lat od rozpoczęcia Raymana. Rayman Origins przywodzi wiele klasycznych postaci, odtworzonych w ich pierwotnej formie 2D, a także nowego świata znaków i środowisk.
Graj jako Rayman w kampanii solowej lub masz do trzech przyjaciół, skakać w dowolnym momencie jako Globox lub jako jeden z dwóch Teensies. Gracze mogą odejść w dowolnym momencie bez wpływu na postępy innych.
Unikalne podejście do sztuki 2D: bogaty świat z ponad 100 postaciami i 12 wyjątkowych środowisk stworzonych przez niektórych najbardziej renomowanych artystów i animatorów. To kreatywne podejście do projektowania 2D odzyska serca fanów platformy i wprowadza nowe pokolenie do jednego z najbardziej ukochanych postaci w branży jako oryginalnego formularza 2D.
Obszerny plac zabaw: Rayman Origins obejmuje ponad 60 poziomów gry platform 2D, przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych i stylów gry. Odblokuj nowe umiejętności stopniowo i powróć do poprzednich poziomów, aby odkryć nowe ścieżki i tajemnice.
Różnorodność gry: Rayman Origins jest platformą na swoim gruncie, ale ma elementy wielu gatunków gier. Rayman, Globox i Teensies uzyskują wyjątkowe możliwości podczas przechodzenia przez przygodę, w tym pływanie, nurkowanie i sensacyjny "HairlyCopter". W grze znajduje się wiele elementów akcji, przygód i beat-'em-up gra.
Epic Boss Fight: olbrzymi różowy potwór z setkami oczu ... górzysty golem ... Possess evil stokrotka i roślina mięsożerna ... Rayman Origins przetestuje graczy z tymi i wiele bardziej wymagającymi bitwami!
Kilka artystów i wysoko utalentowanych inżynierów: Rayman Origins został opracowany przez zespół UbiArt w Montpellier i został zbudowany na otwartym źródle gier - UbiArt Framework - zaprojektowanym przez Michel Ancel, aby umożliwić zespołom znacznie mniejsze artystów i programistów produkować niezwykle wysokie jakość gra
wersja jezykowa:
angielska
Rayman Origins MACOSX

rapidu.net

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Catshare.net

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


FileShark.pl

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.