Najgoretsze wstawki


Autor: nkristoff
Data: 14 Wrzesień 2017
0
Leisure Suit Larry Reloaded . MACOSX


Leisure Suit Larry Reloaded . MACOSX

Opis

Gra śledzi Larry'ego, ponieważ większość życia próbuje bezskutecznie uwodzić atrakcyjne kobiety. Pierwsza gra z serii "Leisure Suit Larry" w Land of the Lounge Lizards została po raz pierwszy opublikowana w 1987 roku i pomogła zbudować dynastię Sierra On-Line. Od tamtego czasu wyróżnia się oryginalną wersją oprogramowania (nawet licząc liczne antologie, repackagowanie i występy cameo), bohater serialu "Larry Laffer" jest nierozłącznym, upartym człowiekiem, który po prostu chce być kochany. Czy tak źle?
Niewiarygodnie bujna, nowa grafika o wysokiej rozdzielczości! Zbadaj wszystkie zabytki i dźwięki utraconych zarobków, gdzie fortuny i sławy umierają!
Nowy musical nominowany do nagrody Grammy i nominowana do nagrody BAFTA Austin Wintory! Świeżo po ukończeniu muzycznego wyniku do Journey (dostępny do pobrania na PS3), Austin utworzył najlepszą muzykę, którą Leisure Suit Larry słyszał!
Wszystko w grze zostało przebudowane od podstaw, w tym wszystkie ręcznie malowane tła, postacie i najbardziej zaawansowana animacja 2D!
Tysiące zabawnych nowych wierszy, gagów, żartów i dialogów, napisanych przez długoletniego partnera Alana, Josha Mandela (znanego również jako głos rey Graham z King's Quest)!
Nowe postaci, nowe miejsca, nowe zagadki i wielkie zainteresowanie Larry'm!

Co więcej, Leisure Suit Larry: Reloaded to pierwsza duża gra, która ma zostać uruchomiona z funduszami Kick-startera! Ponad 14 000 fanów zerwało się, aby przywrócić Larry'ego do życia!

Larry znalazł prawdziwą miłość? Czy utracone zarobki zawsze będą takie same? I chcesz zagrać w jakąkolwiek inną przygodę komediową po graniu w Leisure Suit Larry: Reloaded?

- Nazwa wydania: Leisure Suit Larry Reloaded MACOSX

- Kompresja: .zip

- Platforma: Mac OS X

- Język: angielski (wielojęzyczny)

- Rozmiar pliku: 1 x 0,6 GB

- Łącznie: 0,6 GB

- Wymagania systemowe: MINIMUM:

System operacyjny: Mac OS X lub lepszy

Procesor: Intel 1.8 GHz lub szybszy

Pamięć: 4 GB pamięci RAM

wersja jezykowa:
angielska
Leisure Suit Larry Reloaded . MACOSX


rapidu.net

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Catshare.net

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


FileShark.pl

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.