Najgoretsze wstawki


Data: 5 Marzec 2009
Kategoria: GRY » Gry na PC
0
CRYSIS WARHEAD PL


Crysis Warhead jest grą akcji, ukazującą wydarzenia na ekranie z perspektywy pierwszej osoby, autorstwa Crytek Studios. Inspirowany oryginalnym Crysisem tytuł jest pierwszym przedsięwzięciem budapeszteńskiego oddziału wymienionej spółki.

Fabuła gry przedstawia alternatywną wizję wydarzeń, z jakimi zetknęliśmy się w wydanym pod koniec 2007 roku FPS-ie. Tym razem jednak, zamiast Nomada - głównego bohatera pierwowzoru, przejmujemy kontrolę nad jego kompanem z oddziału Delta Force, sierżantem Michaelem Sykesem. W pierwowzorze ten były żołnierz SAS-u, obdarzony przez swoich towarzyszy pseudonimem Psycho, zaginął w pewnym momencie gry, by powrócić pod jej koniec z całkiem niezłym łupem - jednym z egzoszkieletów obcych. I ten właśnie tajemniczy epizod przybliży nam Warhead.

Zmiana głównego bohatera wpłynęła, oprócz naturalnie przebiegu opowiadanej historii, także i na narrację. W przeciwieństwie do pierwowzoru, gdzie gracz nigdy nie mógł zobaczyć postaci, której losami kierował, w przerywnikach Warhead kamera często ukazuje Psycho „z boku”, nierzadko wykonującego różne akcje - co nadać ma całości bardziej filmowego charakteru. Ze zmian warto też wspomnieć m.in. szerszy wachlarz uzbrojonych pojazdów i rodzajów broni. Poprawki sięgnęły także Sztucznej Inteligencji oraz trybu multiplayer, wzbogaconego o nową zawartość.

Jak zapowiadają twórcy - gra działać ma tak samo, jak podstawowa wersja na danym sprzęcie. Nawet pomimo podciągniętej oprawy audiowizualnej


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Crack:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.