Najgoretsze wstawki


Data: 2 Marzec 2009
Kategoria: GRY » Gry na PC
0
Włatcy Móch - Wrzód Na Dópie PL


Kategoria: przygodowe
Nośnik: DVD
Wersja językowa: PL
Producent: Nicolas Games S.A.

Opis:
Włatcy Móch: Wrzód na dópie to gra przygodowa wzorowana na kontrowersyjnym, lecz cieszącym się ogromną popularnością polskim serialu animowanym, tworzonym we wrocławskim studiu RMG. Podobnie jak kreskówka, opowiada ona o perypetiach ośmiolatków z klasy II b.

Po przerwie wakacyjnej Czesio, Konieczko, Anusiak oraz Maślana wracają do szkoły. Ku ich zaskoczeniu w szkole zaszło wiele zmian, a żadna z nich nie przypada do gustu naszym bohaterom. System szkolnictwa próbuje krzewić w uczniach poczucie patriotyzmu oraz pełne posłuszeństwo, obierając różne metody: kamery, cyborgi, mundurki i wszechobecna kontrola - tak w skrócie prezentuje się aktualna sytuacja w szkole. Wkrótce czwórka przyjaciół odkrywa Zło czyhające w miejscu, do którego nikt nie zagląda...

Opisywana produkcja oferuje możliwość pokierowania poczynaniami Czesia i innych chłopaków, którzy muszą stawić czoła niebezpieczeństwu przybyłemu z kosmosu oraz zwalczyć wyżej opisywany, szerzący się reżim. Całość zabawy dopełnia charakterystyczny humor znany z serialu, dziesiątki zabawnych dialogów i sytuacji oraz wzorowana na telewizyjnym pierwowzorze oprawa graficzna.

Wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), Windows XP/Vista

Włatcy Móch - Wrzód Na Dópie PL

Włatcy Móch - Wrzód Na Dópie PL

Włatcy Móch - Wrzód Na Dópie PL

Włatcy Móch - Wrzód Na Dópie PL


Pliki można pobierać na przemian z 3 serwerów

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.