Najgoretsze wstawki


Data: 1 Marzec 2009
Kategoria: GRY » Gry na PC
0
Crysis: Warhead (2008)producent: Crytek Studios
wydawca: Electronic Arts Inc.
dystrybutor PL: Electronic Arts Polska
zobacz: pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: gry akcji / FPS

Data Premiery:
Świat: 16 września 2008
Polska: 19 września 2008

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: 16+

nośnik: 1 DVD
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 1.5 GB RAM, Windows XP SP2/Vista.

Crysis Warhead jest grą akcji, ukazującą wydarzenia na ekranie z perspektywy pierwszej osoby, autorstwa Crytek Studios. Inspirowany oryginalnym Crysisem tytuł jest pierwszym przedsięwzięciem budapeszteńskiego oddziału wymienionej spółki.

Fabuła gry przedstawia alternatywną wizję wydarzeń, z jakimi zetknęliśmy się w wydanym pod koniec 2007 roku FPS-ie. Tym razem jednak, zamiast Nomada - głównego bohatera pierwowzoru, przejmujemy kontrolę nad jego kompanem z oddziału Delta Force, sierżantem Michaelem Sykesem. W pierwowzorze ten były żołnierz SAS-u, obdarzony przez swoich towarzyszy pseudonimem Psycho, zaginął w pewnym momencie gry, by powrócić pod jej koniec z całkiem niezłym łupem - jednym z egzoszkieletów obcych. I ten właśnie tajemniczy epizod przybliży nam Warhead.

Zmiana głównego bohatera wpłynęła, oprócz naturalnie przebiegu opowiadanej historii, także i na narrację. W przeciwieństwie do pierwowzoru, gdzie gracz nigdy nie mógł zobaczyć postaci, której losami kierował, w przerywnikach Warhead kamera często ukazuje Psycho „z boku”, nierzadko wykonującego różne akcje - co nadać ma całości bardziej filmowego charakteru. Ze zmian warto też wspomnieć m.in. szerszy wachlarz uzbrojonych pojazdów i rodzajów broni. Poprawki sięgnęły także Sztucznej Inteligencji oraz trybu multiplayer, wzbogaconego o nową zawartość.

Jak zapowiadają twórcy - gra działać ma tak samo, jak podstawowa wersja na danym sprzęcie. Nawet pomimo podciągniętej oprawy audiowizualnej.

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.