Najgoretsze wstawki


Autor: kfaks
Data: 24 Luty 2009
Kategoria: GRY » Gry na PC
0
[RS] Władca Pierścieni: Podbój / The Lord of the Rings: Conquest PL

producent: Pandemic Studios
wydawca: Electronic Arts Inc.
dystrybutor PL: Electronic Arts Polska
światowa data premiery: 13 stycznia 2009
data wydania w Polsce: 16 stycznia 2009
kategoria: gry akcji
tryb gry: single / multiplayer
nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: LAN / Internet
liczba graczy: 1-16
wymagania wiekowe: 16+

wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP/Vista


[RS] Władca Pierścieni: Podbój / The Lord of the Rings: Conquest PL
[RS] Władca Pierścieni: Podbój / The Lord of the Rings: Conquest PL
[RS] Władca Pierścieni: Podbój / The Lord of the Rings: Conquest PL

Zobacz więcej!

Gra akcji, osadzona w realiach świata kultowych powieści J. R. R. Tolkiena. Opowiadamy się po stronie dobra lub zła, staczając najsłynniejsze bitwy z kinowego "Władcy Pierścieni".
Władca Pierścieni: Podbój to dynamiczna gra akcji, która w większym stopniu nawiązuje do kinowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona, aniżeli do kultowych powieści J. R. R. Tolkiena. Opisywany produkt jest dziełem programistów z Pandemic Studios, czyli autorów cenionej serii Star Wars: Battlefront.
Główną atrakcją Podboju jest możliwość brania udziału w ogromnych bitwach, będących w stanie zaważyć na dalszych losach Śródziemia. Do dyspozycji gracza oddano dwie rozbudowane kampanie. Opowiadając się po stronie sił dobra gracz otrzymuje możliwość prześledzenia najważniejszych wydarzeń ze wszystkich trzech filmów, stając w obronie Helmowego Jaru, uczestnicząc w szarży na Polach Pelennoru czy obserwując przemarsz entów na Isengard. Kolejne poziomy przedzielone są scenkami przerywnikowymi, zawierającymi sceny zaczerpnięte bezpośrednio z filmów.

Opracowany na potrzeby gry model walki jest dość uproszczony. Każda ze sterowanych postaci dysponuje pewnym wachlarzem ruchów, który może zostać wyświetlony na ekranie. Dostępne akcje podzielono na zwykłe oraz specjalne, przy czym odpalanie tych drugich wymaga zazwyczaj odczekania kilku sekund czy napełnienia paska mocy. Gracz może łączyć kolejne ataki w bardziej złożone kombinacje uderzeń (combosy), zadając tym samym poważniejsze obrażenia.

Multiplayer stanowi istotny składnik Podboju. W walkach sieciowych może brać udział maksymalnie szesnastu graczy, a z myślą o nich opracowano trzy główne tryby zabawy. Pojedynek drużyn to typowy Team Deathmatch, Podbój opiera się na założeniu utrzymywania kontroli nad określonymi strefami, a Zdobądź pierścień wymusza na grających przenoszenie Jedynego Pierścienia do oznaczonych sekcji mapy.

Zmagania prowadzone są w trójwymiarowym środowisku, obserwowanym z perspektywy trzeciej osoby. Duży nacisk położono zarówno na wykonanie plansz, jak i znajdujących się na nich postaci. W tym drugim przypadku warto dodać, iż główni bohaterowie z wyglądu przypominają aktorów znanych z filmowej trylogii. W tle przewija się także doskonale znana fanom kinowego Władcy Pierścieni muzyka.


lol1 Pliki na koncie Premium. Party po 100 MB. lol1


thx1 Zapraszam do pobierania! thx1


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się![RS] Władca Pierścieni: Podbój / The Lord of the Rings: Conquest PL
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.