Najgoretsze wstawki


Autor: kfaks
Data: 24 Luty 2009
Kategoria: GRY » Gry na PC
0
[RS] Gothic 3 PL

Wydawca: Piranha Bytes

Wymagania:
Procesor: Intel Pentium / AMD Athlon 2GHz, 512 MB RAM,
karta graficzna: 128 MB RAM posiadająca sprzętową obsługę technologii PixelShader 1.3, zgodna z DirectX 9.1
Windows 2000/XP


W dwóch pierwszych częściach serii Gothic przebyłeś długą drogę od pospolitego więźnia po bohatera Khorinis, bogatej w zasoby naturalne wyspy o strategicznym znaczeniu. Teraz nadszedł czas abyś wraz ze swoimi starymi przyjaciółmi odkrył i walczył na ziemiach Myrtany - głównego kontynentu.

[RS] Gothic 3 PL
[RS] Gothic 3 PL
[RS] Gothic 3 PL
[RS] Gothic 3 PL
[RS] Gothic 3 PL
[RS] Gothic 3 PL

Kontynuacja serii Gothic przeniesie Was ponownie do świata Myrthana. Kiedy dotrzecie statkiem do nieznanego lądu, wpadniecie w sam środek konfliktu między ludźmi a orkami. Celem gry będzie rozwiązanie zagadki wojny, ale tradycyjnie poza głównym wątkiem fabularnym czeka masa questów, które pozwolą się zagłębić jeszcze bardziej w realia fantastycznej krainy.
Sytuacja jest beznadziejna: orkowie pokonali wojska Króla Rhobara i władają najważniejszymi regionami Myrtany, niewoląc populację ludzką. Tylko podstępni mieszkańcy południa i nieokrzesani barbarzyńcy z mroźnej północy zdołali oprzeć się dominacji orków. Najeźdźcom przeciwstawiają się jeszcze rebelianci, czający się pośród głębokich cieni w lasach Myrtany, próbujący prowadzić wojnę podjazdową z wrogimi siłami.

-Tylko od ciebie zależy po której ze stron konfliktu się opowiesz - niezależnie jednak od tego co zrobisz los Myrtany spoczywa w twoich rękach!
-Zupełnie nowy silnik graficzny, dzięki któremu możliwe było stworzenie najbardziej realistycznego i fascynującego świata gry!
-Ogromne żyjące własnym życiem środowisko, aktywnie reagujące na poczynania gracza i oferujące nieskończone możliwości interakcji ze światem i jego populacją.
-Nowy widowiskowy system walki ze zróżnicowanymi stalami walki, włączając to walkę dwoma mieczami na raz!
-Brak liniowych poziomów - to gracz decyduje o tempie w jakim przechodzi grę.
-Mnóstwo zadań pobocznych.
-Jedna z najlepszych sztucznych inteligencji w historii gier komputerowych sterująca setkami realistycznie zachowujących się postaci, które reagują na każde twoje słowo i czyn.
-Ponad 50 różnych gatunków potworów i zwierząt tworzących, wraz z niezliczonymi ilościami humanoidalnych przyjaciół i przeciwników żyjący świat.
-Bezklasowy system rozwoju postaci umożliwiający stworzenie twojej wymarzonej postaci z wybranymi przez ciebie umiejętnościami!


winked Pliki na koncie Premium. Party po 200 MB. Archiwum zawiera dane naprawcze winked


thx1 Zapraszam do pobierania! thx1


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


[RS] Gothic 3 PL
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.