Najgoretsze wstawki


Autor: Vanisz
Data: 12 Wrzesień 2017
Kategoria: GRY » Gry na PC
0
The Silver Case HD Remastered (2017) PLAZA


The Silver Case HD Remastered (2017) PLAZA


Opis:

The Silver Case to wydana na platformę PC Windows detektywistyczna przygodówka, której głównym scenarzystą i projektantem był Suda 51, czyli Goichi Suda – znany z takich gier jak Lollipop Chainsaw, Killer is Dead czy serii No More Heroes. Jest to remake wydanego w 1999 roku na PlayStation tytułu, będącego pierwszą produkcją studia Grasshopper Manufacture. Odświeżoną wersję opracował zespół Playism, przy ścisłej współpracy z autorami pierwowzoru.

Remake oferuje dokładnie tę samą fabułę co pierwowzór. The Silver Case osadzone jest w 1999 roku w Japonii, na terenie obszaru znanego jako 24 Dzielnice. W miejscu tym dochodzi do serii brutalnych, ale jednocześnie bardzo dziwnych morderstw.

Gra koncentruje się na losach lokalnego departamentu policji, którego pracownicy podczas próby rozwiązania sprawy odkrywają, że idealnym podejrzanym byłby słynny zabójca Kamui Uehara, mający na koncie skuteczne zamachy na wielu najważniejszych członków rządu. Problem w tym, że Ueahara został kilka lat wcześniej zabity przez jednego z detektywów pracujących obecnie w wydziale zabójstw 24 Dzielnic.

Opis Uploadu:

Waga: 3.85 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.