Najgoretsze wstawki


Autor: Vanisz
Data: 30 Marzec 2017
Kategoria: GRY » Gry na PC
0
X-Plane 11 (2017) CODEX


X-Plane 11 (2017) CODEX


Opis:

X-Plane 11 to kolejna edycja jednego z najbardziej zaawansowanych symulatorów lotniczych, który zadebiutował jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku na komputerach Macintosh. Gra ukazała się na platformie PC Windows, a za jej powstanie odpowiadają po raz kolejny deweloperzy ze studia Laminar Research, powiązanego z amerykańską agencją kosmiczną NASA. W pracach nad grą uczestniczyła też tradycyjnie cała rzesza inżynierów i ekspertów z dziedziny lotnictwa, dzięki którym X-Plane od wielu lat dzierży palmę pierwszeństwa w kwestii realizmu rozgrywki.

Pod kątem mechaniki rozgrywki, X-Plane 11 w niczym nie odbiega od tradycji cyklu, oferując graczom możliwość pokierowania jedną z szerokiej gamy maszyn cywilnych i wojskowych, wśród których znalazły się zarówno niewielkie awionetki (np. Cessna 172SP), potężne samoloty pasażerskie (np. McDonell Douglas MD80 czy Boeing 737-800), a nawet śmigłowce (np. Sikorsky S-76). Wszystkie modele zostały jak zwykle odwzorowane w najdrobniejszych detalach, począwszy od elementów wizualnych na szczegółowych danych technicznych skończywszy. Całości towarzyszy tradycyjnie cała masa opcji konfiguracyjnych, pozwalających dostosować realizm rozgrywki do preferencji gracza, a dzięki przystępnym samouczkom, wyjaśniającym zasady latania i nawigacji, w grze odnajdą się nie tylko weterani symulatorów, ale także początkujący adepci lotnictwa.

Opis Uploadu:

Waga: 5.16 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.

Zainstaluj X-Plane 11 - Global Scenery DLC i skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.

W DLC dodano następujące krajobrazy:
- X-Plane 11 - Global Scenery: Africa
- X-Plane 11 - Global Scenery: Asia
- X-Plane 11 - Global Scenery: Australia
- X-Plane 11 - Global Scenery: Europe
- X-Plane 11 - Global Scenery: North America
- X-Plane 11 - Global Scenery: South America


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Artykuł edytował: Vanisz - 19 Luty 2018
Powód: reuploadInformacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.