Najgoretsze wstawki


Autor: Vanisz
Data: 20 Wrzesień 2015
Kategoria: GRY » Gry na PC
0


BRAWL (2015) MULTi13-PLAZA / Polska Wersja Językowa


BRAWL (2015) MULTi13-PLAZA / Polska Wersja Językowa


Opis:

BRAWL to dynamiczna gra akcji z elementami logicznymi, zaprojektowana z myślą o rywalizacji wieloosobowej. Produkcja ukazała się pierwotnie w lutym 2014 roku na konsolach PlayStation 4, by ostatecznie trafić także w ręce użytkowników komputerów PC/Mac. Za jej powstanie odpowiada zaś polskie studio deweloperskie Bloober Team, znane z takich gier, jak A-Men, Music Master: Chopin czy odświeżonej na zlecenie Sony wersji klasycznego Alien Breed.

W grze trafiamy do mrocznego, podziemnego labirytntu piwnic i korytarzy, określanego jako Emporium, a naszym zadaniem jest możliwie jak najszybsze wyeliminowanie innych biorących udział w zabawie graczy. Do naszej dyspozycji oddano osiem zróżnicowanych postaci, z których każda ma swoją własną historię i motywacje do walki. Każda z nich posiada także zupełnie inny styl walki oraz swoje mocne i słabe strony, w różny sposób sprawdzające się w konfrontacji z umiejętnościami przeciwnika. Podczas zabawy możemy wcielić się np. w posługującego się głównie siłą Wrestlera, bądź preferującego działanie po cichu Złodzieja.


Opis Uploadu:

Waga: 2.54 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: english, german, french, italian, spanish, portuguese, dutch, finnish, norwegian, swedish, polish, russian, japanese
Dane naprawcze: 5%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj. (Język wybieramy przez language.changer.exe)

Notes: Gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.