Najgoretsze wstawki


Autor: Vanisz
Data: 19 Wrzesień 2015
Kategoria: GRY » Gry na PC
+1


FIFA 16 - Super Deluxe Edition (2015) FULL UNLOCKED-SC / Polska Wersja Językowa


FIFA 16 - Super Deluxe Edition (2015) FULL UNLOCKED-SC / Polska Wersja Językowa


Opis:

FIFA 16 to kolejna z dorocznych odsłon najpopularniejszej serii piłkarskiej, rozwijanej od ponad 20 lat, nieprzerwanie przez kanadyjski oddział koncernu Electronic Arts. Cykl ten jest jedną z wiodących marek giganta, mającego w swoim portfolio również tak uznane serie sportowe, jak NHL, NBA Live, Madden NFL, czy PGA Tour.

Produkcja ukazała się tradycyjnie na najpopularniejszych konsolach obecnej i poprzedniej generacji, a przede wszystkim na swej platformie macierzystej, czyli komputerach PC, gdzie w 1994 roku zapoczątkowano całą serię grą FIFA International Soccer. Warto odnotować, że po raz pierwszy od wielu lat deweloperzy zrezygnowali z edycji na konsole firmy Nintendo, która ustąpiła miejsca specjalnej wersji gry FIFA Mobile, dedykowanej urządzeniom przenośnym.

Wersje na poszczególne platformy sprzętowe nie różnią się pod względem zawartości, a różnice sprowadzają się przede wszystkim do oprawy audio-wizualnej. Edycja pecetowa, podobnie jak wersje na konsole ósmej generacji, korzysta ponownie z next-genowego silnika Ignite, dzięki czemu prezentuje się zdecydowanie lepiej niż edycje na starsze platformy.


Opis Uploadu:

Waga: 13.3 GB
Zawartość: pliki gry
Kompresja: rar
Wersja językowa: PL + inne
Dane naprawcze: 5%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Czekaj na crack.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.