Najgoretsze wstawki


Autor: Vanisz
Data: 24 Wrzesień 2015
Kategoria: GRY » Gry na PC
+2


Battlefield: Bad Company 2 (2010) RELOADED / Polska Wersja Językowa


Battlefield: Bad Company 2 (2010) RELOADED / Polska Wersja Językowa


Opis:

Battlefield: Bad Company 2 to kontynuacja świetnej gry taktycznej współtworzonej przez firmy Digital Illusions i Electronic Arts. Pierwsza część została wydana w 2008 roku i była kolejną po Battlefield 2: Modern Combat udaną próbą przeniesienia pecetowej serii na konsole (Xbox 360 i PlayStation 3).

W drugiej odsłonie cyklu po raz kolejny wcielamy się w członka tytułowej niesławnej kompanii, złożonej z raczej niezbyt poprawnych żołnierzy. Jak zwykle ekipa znalazła się w centrum niezwykle niebezpiecznych wydarzeń i ponownie bierze udział w zakrojonym na ogromną skalę konflikcie zbrojnym. Aby poznać ciekawą historię musimy przemierzyć między innymi ośnieżone szczyty górskie, gęstą dżunglę i zapyziałe małe wioski.

Zabawa zasadniczo nie różni się od pierwowzoru, gdyż twórcy postanowili kontynuować i rozwinąć najlepsze elementy jedynki. Otrzymujemy więc całkiem sporo okazji do wykorzystania licznych pojazdów, których w tej części jest jeszcze więcej. Bitwy z ich udziałem są spektakularne i iście epickie. W nasze ręce oddano także bardzo pokaźny arsenał złożony z rozmaitych broni i sprzętu. Sednem rozgrywki jest oczywiście sianie zniszczenia – większość obecnych w grze obiektów może ulec destrukcji.


Opis Uploadu:

Waga: 5.68 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Russian.
Dane naprawcze: 5%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Nagraj lub zamontuj obraz.
3. Zainstaluj grę. Użyj keygena z folderu / Crack na DVD, kiedy poprosi o klucz.
4. Skopiuj scrackowane pliki do folderu z grą.
5. Graj.


Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Artykuł edytował: Vanisz - 24 Wrzesień 2015
Powód: reupload

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.