Najgoretsze wstawki


Autor: soulman64
Data: 15 Sierpień 2011
Kategoria: GRY » Gry na PC
0


Professor Heinz Wolff's Gravity - PC

Professor Heinz Wolff's Gravity


Deep Silver / Koch Media ( producent )
Deep Silver / Koch Media ( wydawca )
Cenega Poland ( dystrybutor PL )
logiczne
21 listopada 2008 ( światowa data premiery )
19 lutego 2009 ( data wydania w Polsce )
NDSWii gra na inne platformy
tryb gry: single player nośnik: 1 CD
wymagania wiekowe: brak ograniczeń cena w dniu premiery: 49,90 zł

##OPIS##

Gra logiczna, w której naszym zadaniem jest przetransportowanie kulki z punktu A do punktu B. W tym celu wykorzystuje się przydzielone przez grę obiekty, tworząc między innymi mosty.

Gravity jest grą logiczną, umożliwiającą użytkownikowi obcowanie z wybranymi prawami fizyki, ze szczególnym uwzględnieniem tytułowego prawa grawitacji. Produkt ten sygnowany jest nazwiskiem Heinza Wolffa, słynnego naukowca, a także prowadzącego w programie The Great Egg Race brytyjskiej stacji BBC. Profesor jest bezpośrednio obecny w grze, udzielając graczowi wielu cennych wskazówek.

Ogólne założenia rozgrywki przypominają między innymi produkty z serii The Incredible Machine. Główny tryb gry zawiera około stu poziomów. Za każdym razem nasze zadanie polega na przetransportowaniu kulki z punktu A do punktu B. W tym celu należy odpowiednio zaprojektować trasę, korzystając z przydzielonych przez grę przedmiotów. W taki oto sposób stawia się mosty i różnorakie platformy. Gracz musi oczywiście uwzględnić obowiązujące prawa fizyki. W ramach ciekawostki warto dodać, iż każdy poziom można ukończyć na co najmniej kilka różnych sposobów. Gra premiuje rozwiązania wymagające użycia jak najmniejszej liczby interaktywnych elementów.

Oprócz głównego trybu w grze zawarto także Sandbox Mode, zawierający około dwudziestu wyzwań opartych w większym stopniu na zabawie z otoczeniem i przeprowadzaniu różnego rodzaju eksperymentów. Ponadto wersja PC posiada wbudowany edytor, dzięki któremu możliwe staje się projektowanie własnych poziomów. W wolnych chwilach gracz może zainteresować się czterema prostymi mini-grami, powiązanymi z prezentowaną tematyką.

W wersji PC wszystkie polecenia wydaje się z użyciem myszy, obracając do woli widokiem i przemieszczając interaktywne elementy.

##Wymagania sprzętowe##

Pentium III 1 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza), Windows XP, 110MB wolnego miejsca na dysku

##Download##

http://twojepliki.eu/qy4ts2d82mwh.html

Pozdro


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.