Najgoretsze wstawki


Autor: kfaks
Data: 24 Luty 2009
Kategoria: FILMY » Lektor
0
[RS] Troja / Troy (2004) Full DVD5


Jakość: DVD
Waga: 4,35 GB
Audio: AC3 5.1 Angielski, AC3 5.1 Polski lektor
Napisy: Angielskie, Polskie i inneprodukcja: USA , Wielka Brytania , Malta
gatunek: Dramat historyczny
reżyseria: Wolfgang Petersen
scenariusz: David Benioff
zdjęcia: Paul Bond
muzyka: James Horner
dyst.: Warner Bros.
data premiery: 2004-05-14 (Polska), 2004-05-09 (Świat)
czas trwania: 163 min


"Troja" Wolfganga Petersena to z całą pewnością jeden z największych filmów 2004 roku. Kosztująca 185 milionów dolarów superprodukcja w gwiazdorskiej obsadzie, mimo nie zawsze przychylnych recenzji podbiła serca widzów na całym świecie zarabiając prawie 497 milionów dolarów zajmując 6 miejsce, na liście największych przebojów kinowych roku.
Na krążku znajdziemy film oraz trailer promujący "Kobietę-Kota" – jeden z największych niewypałów tego roku. O pomstę do nieba woła jednak sposób jego prezentacji. Otóż zwiastun uruchamia się samoczynnie po włożeniu płyty do czytnika, a widz może go co najwyżej przewinąć.


[RS] Troja / Troy (2004) Full DVD5
[RS] Troja / Troy (2004) Full DVD5
[RS] Troja / Troy (2004) Full DVD5
[RS] Troja / Troy (2004) Full DVD5
[RS] Troja / Troy (2004) Full DVD5
[RS] Troja / Troy (2004) Full DVD5


Opis:

Ludzie walczą od stuleci. Niektórzy ze względu na władzę, inni z powodu chwały lub honoru, niektórzy zaś z miłości. W starożytnej Grecji namiętność, jaka połączyła parę najbardziej znanych kochanków w literaturze świata - Parysa, księcia Troi (Orlando Bloom) i Helenę (Diane Kruger), królową Sparty, stała się przyczyną wojny, za której przyczyną legła w ruinach cała cywilizacja. Porwanie Heleny to obraza, której mąż, król Menelaos (Brendan Gleeson), nie może puścić płazem. Afront dla Menelaosa to afront dla całej rodziny brat męża królowej, potężny król Myken, Agamemnon, jednoczy wkrótce wokół siebie liczne plemiona Greków i prowadzi je pod Troję, by walczyć w obronie splamionego honoru swego brata. W rzeczywistości honor jest jedynie wygodnym pretekstem, prawdziwą przyczyną wyruszenia Agamemnona na wyprawę jest chciwość musi zdobyć Troję, by zdobyć panowanie nad morzem Egejskim, co zapewni jego królestwu niekwestionowane przywództwo. Troja to wielkie miasto, otoczone potężnymi murami, włada nim król Priam (Peter Toole), broni go waleczny książę Hektor (Eric Bana). Nikt nigdy nie przełamał murów miasta. Kluczem do zwycięstwa lub porażki w wojnie trojańskiej jest jednak jeden człowiek - Achilles (Brad Pitt), którego uważa się za najlepszego żyjącego wojownika. Arogancki, buntowniczy i niepokonany Achilles nie służy nikomu i niczemu, interesuje go wyłącznie własna chwała. To właśnie wielka żądza chwały prowadzi go pod wrota Troi pod sztandarem Agamemnona, lecz o jego losie zadecyduje miłość. Dwa światy walczą o honor i władzę. Tysiące ludzi zginie w poszukiwaniu chwały. Miłość przyniesie zagładę całemu narodowi.


Obsada:

Brad Pitt : Achilles
Eric Bana : Hektor
Sean Bean : Odyseusz
Julie Christie : Tetyda
Peter O'Toole : Priam
Brendan Gleeson : Menelaos
Brian Cox : Agamemnon
Orlando Bloom : Paris
Owain Yeoman : Lysander
Tyler Mane : Ajax
Julian Glover : Triopas
James Cosmo : Generał Glaucus
Adoni Maropis : Oficer Agamemnona
Vincent Regan : Eudorus
Garrett Hedlund : Patrocluslol1 Linki na koncie Premium. Party po 100 MB. Archiwum zawiera dane naprawcze. lol1


thx1 Zapraszam do pobierania! thx1Download:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się![RS] Troja / Troy (2004) Full DVD5
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.