Najgoretsze wstawki
Opcje filtrowania artykułów
Ukryj opcje / resetuj

Rok produkcji

Hosting plików

Wersja językowa

Jakość

Gatunek

Autor:  pevex
Data: Dzisiaj, 03:47
Kategoria: FILMY » Lektor
0
Niebezpieczna metoda / A Dangerous Method (2011).PL.BRRip.480p.XviD.AC3-LTN / Lektor PL

Carl Jung jest uczniem doświadczonego uczonego Zygmunta Freuda. Pod opieką starszego mentora poznaje techniki pozwalające na zaglądanie w głąb ludzkich umysłów i wyłanianie z nich najmroczniejszych pragnień. Pewnego dnia do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung, przywieziona zostaje młoda i piękna pacjentka - Sabina. Wkrótce relacja między nim a nowoprzybyłą zacznie wykraczać daleko poza zwyczajny schemat leczenia.

Więcej...
Autor:  pevex
Data: Dzisiaj, 02:33
Kategoria: FILMY » Lektor
0
To znowu ty / You Again (2010) PL.BRRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Nieważne ile mamy lat – szkolne wspomnienia prześladują nas przez całe życie. Marni (Kristen Bell) odnosi sukcesy jako specjalistka od PR. Gdy wraca do rodzinnego domu na ślub starszego brata, odkrywa, że panna młoda jest jej najstraszliwszą prześladowczynią z czasów szkolnych. Na dodatek wydaje się, że zupełnie wymazała z pamięci wszystkie swoje występki. To jednak nie koniec przykrych zdarzeń. Na ślub przybywa ciotka panny młodej (Sigourney Weaver), która przed laty była największym wrogiem… matki pana młodego (Jamie Lee Curtis).

Więcej...
Autor:  pevex
Data: Dzisiaj, 01:33
Kategoria: FILMY » Lektor
0
Wall Street (1987) PL.480p.AC3.BRRip.x264-TLRG / LEKTOR PL

Gordon Gekko - rekin finansjery otoczony przepychem i pięknymi kobietami, logiczny i wyrachowany, wywiera magnetyczny wpływ na Buda Foxa - młodego maklera giełdowego, marzącego o wielkiej fortunie. Bud jest gotowy zrobić wszystko dla swej kariery, również dokonywać wyborów niezgodnych z własnym sumieniem. Czy jest granica, której nie odważy się przekroczyć?W 1987 roku Michael Douglas za rolę w tym filmie otrzymał Oscara.

Więcej...
Autor:  pevex
Data: Dzisiaj, 01:05
Kategoria: FILMY » Lektor
0
Wall Street: Pieniądz nie śpi / Wall Street: Money Never Sleeps (2010).PL.BRRip.480p.Xv iD.AC3-LTN / Lektor PL

Gdy światowa ekonomia staje w obliczu katastrofalnego kryzysu, młody makler z Wall Street pozyskuje do współpracy skompromitowanego Gekko, prosząc go o pomoc w podwójnej misji: chce zapobiec nadciągającemu kryzysowi i odnaleźć tych, którzy doprowadzili do śmierci jego mentora. Kontynuacja "Wall Street" Olivera Stone'a,

Więcej...
Data: Dzisiaj, 01:01
Kategoria: FILMY » Lektor
0
Bez skazy / HaNeshef (2018)
PL.HDTV.x264.DD5.1-FOX / Lektor PL


Bez skazy / HaNeshef (2018) PL.HDTV.x264.DD5.1-FOX / Lektor PL


gatunek: Dramat
produkcja: Izrael, Niemcy

Trzy siedemnastolatki postanawiają sprawić sobie wyjątkową studniówkę, za wyszukane kreacje i operacje plastyczne płacąc… swoimi nerkami.
Więcej...
Autor:  pevex
Data: Dzisiaj, 00:18
Kategoria: FILMY » Lektor
0
Pierwszy reformowany / First Reformed (2017) PL.480p.BRRip.XViD.AC3-MORS / Lektor PL

Wielebny Ernest Toller jest samotnym pastorem w niewielkim kościele w północnej części stanu Nowy Jork. Kiedy jedna z jego parafianek dzieli się z nim tragicznymi przeżyciami, przywołuje tragiczne wspomnienia w przeszłości mężczyzny i uruchamia lawinę niespodziewanych zdarzeń.

Więcej...
Autor:  pevex
Data: Wczoraj, 23:42
Kategoria: FILMY » Lektor
0
Żona na niby / Just Go with It (2011).PL.BRRip.480p.XviD.AC3-LTN / Lektor PL

Główny bohater, doktor Patrick Maccabee (Adam Sandler), namawia pewną samotną matkę, aby udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń...

Więcej...
Autor:  pevex
Data: Wczoraj, 23:15
Kategoria: FILMY » Lektor
0
[img]https://images.weserv.nl/?url=s2.ifotos.pl/img/Krolestwo_sqewneh.jpg[/img]

Akcja filmu toczy się w czasach wypraw krzyżowych. Po stracie żony i syna, kowal Balian (Orlando Bloom) traci także wiarę w Boga. Jego życie zmieniają jednak odwiedziny słynnego rycerza, Godfryda z Ibelinu (Liam Neeson), ojca Baliana. Obaj wyruszają w drogę do Ziemi Świętej, w której panuje chwilowy rozejm między chrześcijanami i muzułmanami. Podczas tej podróży, pod wpływem ojca, Balian przeistacza się w prawdziwego rycerza. W Jerozolimie spotyka go jednak kolejna tragedia...


Artykuł edytował: pevex - Wczoraj, 23:18
Powód: popr.


Więcej...
Autor:  pevex
Data: Wczoraj, 22:49
Kategoria: FILMY » Lektor
0
Cudowny chłopak / Wonder (2017).PL.BRRip.x264-R3TK / Lektor PL

Auggie od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd.

Więcej...
Autor:  pevex
Data: Wczoraj, 21:55
Kategoria: FILMY » Lektor
0
Gambit, czyli jak ograć króla / Gambit (2012) PL.AC3.DVDRip.XviD-GR4PE / Lektor PL

Harry Deane (Colin Firth) planuje okraść jednego z najbogatszych ludzi świata, ekscentrycznego miliardera Lionela Shabandara (Alan Rickman). Brakuje mu tylko jednego elementu - pięknej kobiety, która zagrałaby rolę przynęty. Nicole (Cameron Diaz) wydaje się być idealną kandydatką, lecz Harry wkrótce sam ulega jej wdziękom, co w efekcie pokrzyżuje mu plany.

Więcej...