Najgoretsze wstawki


Autor: kiziołek
Data: 23 Styczeń 2009
Kategoria: DOKUMENTY » E-booki
0
69 GORACYCH ZABAW DLA PAR

Tytuł:
69 GORĄCYCH ZABAW DLA PAR
SPRAWDZONE SPOSOBY NA WYJĄTKOWY SEKS I NIESAMOWITE WRAŻENIA
Nina i Krzysztof Wiśniewscy

Opis:
Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz się pomyśleć, że cudownie podniecające oczekiwanie na wspólne chwile było, minęło i nigdy już nie powróci?


Jeśli odpowiedziałeś TAK na któreś z tych pytań, to bądź spokojny. Nie Ty jeden masz przejściowe kłopoty ze swoim życiem seksualnym i nie Ty jeden je rozwiążesz. Tak naprawdę bardzo wiele osób cierpi z powodu niskiej jakości życia intymnego. Twoje problemy są przejściowe i można je rozwiązać, a już za chwilę poznasz na to konkretne sposoby.

Wyobraź sobie, że już nigdy nie słyszysz od swojej drugiej połówki "Jestem zmęczony", Boli mnie głowa albo Nie mam nastroju. Wyobraź sobie, że znowu w Waszej sypialni nie tylko się śpi czy ogląda telewizor, ale przede wszystkim... spędza długie godziny na miłosnych igraszkach, które należą się każdemu małżeństwu.

Nieprzespane noce - tak gorące i intensywne, że aż zaparują Wam okna w sypialni. Uczucie spełnienia, radości i miłości wypełniające Cię po każdej z tych nocy. To wszystko również może być Twoim udziałem. Powiem więcej, to jest Twoje naturalne prawo, aby te przyjemności stały się częścią Twojego życia.

Format pdf
rozmiar 14MB

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.