Najgoretsze wstawki


Autor: trebla
Data: 17 Wrzesień 2017
Kategoria: DOKUMENTY » E-booki
0

Eve Adamson, Haylie Pomroy - Dieta przyspieszająca metabolizm [EPUB, MOBI, PDF] [PL]


Eve Adamson, Haylie Pomroy - Dieta przyspieszająca metabolizm [EPUB, MOBI, PDF] [PL]


Format : EPUB, MOBI, PDF
Waga : 9 MB
Wersja Językowa : PL
Jakość : Dobra
Wydawnictwo : Burda Publishing Polska
ISBN : 978-83-7778-677-2
Data premiery : 2014-01-16


Eve Adamson, Haylie Pomroy - Dieta przyspieszająca metabolizm

To nie jest jeszcze jedna bezsensowna dieta. To potwierdzona medycznie metoda stosowania pożywienia jako lekarstwa w zwalczaniu otyłości, leczeniu chorób przewlekłych oraz naprawie źle działającej przemiany materii. Dzięki latom doświadczenia zawodowego Haylie połączonym z jej mądrością powstała wyjątkowo smaczna dieta, która przynosi rewolucyjne efekty.

Właścicielka klinik w Beverly Hills, Burbank, Irvine i Fort Collins, specjalistka do spraw żywienia Haylie Pomroy cieszy się wielkim szacunkiem w Hollywood i w środowisku medycznym dzięki swojej umiejętności doprowadzenia do szybkiej i zdrowej utraty wagi. Na jej imponującej liście klientów znalazły się takie znane postacie, jak Jennifer Lopez, Reese Witherspoon, Cher, Raquel Welch i Robert Downey jr.
Regularnie występuje w programach telewizji NBC Extra i Access Hollywood, a także na łamach czasopism „Marie Claire”, „People”, „Star” i innych. Haylie jest wiceprezesem do spraw badań klinicznych i rozwoju w East West Essentials, doradcą do spraw żywienia, zarejestrowaną konsultantką zdrowego życia i doradcą z zakresu medycyny holistycznej.


DOWNLOAD:

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!





Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.