Najgoretsze wstawki


Autor:  lesio
Data: 16 Wrzesień 2017
Kategoria: DOKUMENTY » E-booki
0
Porwana pieśniarka - Danielle L. Jensen
Cykl: Trylogia Klątwy (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
data wydania - 13 stycznia 2016
wielkość całości: 2,5 MB
rodzaj kompresji: RAR
zawartość uploadu: pdf, epub, mobi, azw3

Od pięciu stuleci trolle nie mogą opuszczać miasta pod ruinami Samotnej Góry. Więzi je klątwa czarownicy. Przez wieki wspomnienia o ich mrocznej i złowrogiej magii zatarły się w ludzkiej pamięci. Niespodziewanie pojawia się przepowiednia o związku, który złamie potężne zaklęcie. W Cécile de Troyes rozpoznano kobietę z przepowiedni. Zostaje więc porwana i uwięziona pod górą. Od pierwszej chwili w podziemnym mieście dziewczyna myśli tylko o jednym – o ucieczce. Trolle, które ją uprowadziły, są jednak inteligentne, szybkie i nieludzko silne. Porwana musi czekać na właściwy moment i stosowną okazję.

Z biegiem czasu dzieje się coś niezwykłego – w sercu Cécile kiełkuje uczucie do tajemniczego księcia, z którym została związana ślubem. Dziewczyna poznaje kolejne osoby, nawiązuje przyjaźnie i powoli uzmysławia sobie, że może być jedyną nadzieją dla mieszańców zniewolonych przez trolle czystej krwi. W mieście wybucha bunt. A Tristan, jej książę i przyszły król, jest jego tajnym przywódcą.

W miarę zanurzania się w świat skomplikowanych intryg politycznych podziemnego świata Cécile przestaje być córką prostego rolnika, staje się księżniczką, nadzieją całego ludu i czarownicą obdarzoną mocą dość potężną, by na zawsze zmienić Trollus, podziemne miasto.

linki
http://catshare.net/3rwLEt4YS0wE6iSO/Porwana_piesniarka_-_Danielle_L._Jensen.rar

http://sharehost.eu/lesiojot/Porwana-piesniarka-Danielle-L.-Jensen.rarInformacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.