Najgoretsze wstawki
Autor: Torres
Data: 13 Wrzesień 2017
Kategoria: DOKUMENTY » E-booki
0
Zagadka Bourne'a - Eric van Lustbader

Zagadka Bourne'a - Eric van Lustbader

Format: pdf, epub, mobi
Rozmiar: 4 mb
Data wydania: 2016
Wersja Językowa: Polska
Seria tematyczna: Jason Bourne (tom: 13)

Jason Bourne jedzie do Rosji na ślub swojego przyjaciela i potajemnego towarzysza broni, płk. Borysa Karpowa. Jednak od początku coś jest nie tak, a niebawem pan młody zostaje znaleziony z poderżniętym gardłem. W ranie tkwi gwiazda Dawida, własność przyjaciółki i kochanki Bournea, zabójczej agentki Mosadu Sary Yadin. Czyżby Sara zabiła Karpowa? Federalna Służba Bezpieczeństwa uznaje, że tak, i nakazuje ją wyeliminować.
Tymczasem rozpętana przez Rosję wojna toczy sie zgodnie z planem. Operacje na terytorium Ukrainy, prowadzona przez Kreml kampania dezinformacji i działania przeciwpartyzanckie postępują bez przeszkód. Skoro jednak kurs rubla i ceny ropy lecą na łeb na szyję, skąd Rosja bierze pieniądze na to wszystko? Obie zagadki może rozwikłać tylko Jason Bourne. A musi to zrobić, chcąc zapobiec definitywnej inwazji na Ukrainę oraz uratować życie Sary. Z ciemnych uliczek Moskwy ślad zaprowadzi go aż pod piramidy w Egipcie i targane wojną pogranicze syryjsko-tureckie, nieuchronnie wiodąc do konfrontacji tak nieoczekiwanej, że zmieni życie Bournea na zawsze.


Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!Artykuł edytował: Torres - 8 Styczeń 2019
Powód: reupInformacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.