Najgoretsze wstawki


Autor: Torres
Data: 13 Wrzesień 2017
Kategoria: DOKUMENTY » E-booki
+1
Idealne życie - Minka Kent

Idealne życie - Minka Kent

Format: pdf, epub, mobi
Rozmiar: 3 mb
Data wydania: 2017
Wersja Językowa: Polska

Autumn Carpenter prześladuje wspomnienie Grace – córki, którą oddała, kiedy miała piętnaście lat. Nigdy potem nie udało jej się w pełni dojść do siebie i pogodzić ze stratą. Pewnie dlatego, że nie musiała tego robić. Postanowiła bowiem prowadzić życie w cieniu i z bezpiecznej odległości obserwować swoje dorastające dziecko.
Daphne, zastępcza matka Grace, prowadzi profil na Instaface, dokumentując szczęśliwą codzienność swojej rodziny. Dzięki temu Autumn ma pewność, że małej niczego nie brakuje, a idealna rodzina Mc Mullenów traktuje ją jak tak samo, jak resztę swoich dzieci.
Autumn obserwuje z ukrycia każde urodziny, każdy ważny moment, każde wspomnienie swojej dorastającej córeczki. Tyle że nikt o tym nie wie.
Pewnego dnia profil na Instaface znika. Autumn wpada w panikę. Znajduje jednak sposób, by znaleźć się w pobliżu Grace. Nadal obserwuje rodzinę, tym razem jednak z bliska. Zdaje sobie sprawę, że idealne życie to mrzonka, rodzin bez skazy nie ma, a piękni ludzie skrywają paskudne sekrety...

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


  • 18 Wrzesień 2017 10:58
  • Status: Offline
  • Artykułów: 0
  • Komentarzy: 252
wszystko ok polecam
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.