Najgoretsze wstawki


Autor: Torres
Data: 26 Październik 2020
Kategoria: DOKUMENTY » E-booki
0
Justyna Drzewicka - Cykl: Niepowszedni (tomy: 1 - 3)

Justyna Drzewicka - Cykl „Niepowszedni“ (tomy: 1 i 3)

Format: pdf, epub
Rozmiar całości: 10.7 mb
Data wydania: 2016-2017
Wersja Językowa: polska

Porwanie (tom 1)
Nila i jej młodsza siostra Alla obdarzone są niezwykłymi mocami: Nila posiada zdolność leczenia wszelkich chorób, Alla natomiast potrafi zapanować nad każdym zwierzęciem, a ponadto jest Gwarkiem, wystarczy, aby usłyszała jedno zdanie w obcym języku, a już potrafi płynnie się nim posługiwać. Dzieci obdarzone tak niespotykanym darem nazywano Niepowszednimi. Rodzili się bardzo rzadko, więc stanowili cenny łup dla handlarzy ludźmi...

W potrzasku (tom 2)
Dalsze losy Niepowszednich.
Weles zjawia się w Ferretum jako poseł i rzucając fałszywe oskarżenia, żąda ich wydania. Z pomocą zdrajcy z Kamiennych Kości zrobi wszystko, by nie dowiedli swej niewinności. Czasu ubywa, a nowi sojusznicy Niepowszednich mają własne niepokojące tajemnice.

Obława (tom 3
Nila i jej towarzysze, uprowadzeni przez bandę Welesa do Łajdackiego Krańca, krainy bezprawia i dzikich ostępów, po brawurowej ucieczce wreszcie wrócili do domu. Niedługo po tym porywacze ponownie zaatakowali, tym razem posługując się podłą intrygą. Osaczeni w zaułkach wielkiego miasta Niepowszedni znów wygrali, wymyślając własny fortel. Chcąc na dobre uwolnić się od prześladowców, muszą urządzić na nich obławę w Łajdackim Krańcu. Terytorium Welesa jest jeszcze bardziej przerażające niż poprzednio. Surowa zima i głód to tylko część niebezpieczeństw. Nie wszyscy dotrą do celu.


https://rg.to/file/f5cf54fcc49dcf58d5e7c4d0d771d7bd

https://katfile.com/tchicbrpyz6l/.html

https://cosmobox.org/fcn5ih7v6m9b

https://stfly.me/0JlaaArtykuł edytował: Torres - 26 Październik 2020
Powód: dodano tom 3

  • 14 Wrzesień 2017 11:24
  • Status: Offline
  • Artykułów: 6253
  • Komentarzy: 494
fellow
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.