Najgoretsze wstawki


Autor: kolopolo0
Data: 19 Wrzesień 2015
Kategoria: DOKUMENTY » E-booki
0


Terence A. Brown - Genomy [PDF] [PL]

Terence A. Brown - Genomy [PDF] [PL]


„Genomy” łącząc świeże spojrzenie na nową genetykę (genomikę) z tradycyjnym podejściem do ekspresji genu umożliwiają współczesne zrozumienie roli genomu jako projektu życia. To zintegrowane podejście skupia się na tematach centralnych genetyki molekularnej, aby stworzyć źródło nauczania nowoczesnej biologii molekularnej.
Terry Brown pisząc jasnym i zwięzłym stylem, z którego jest znany, prowadzi logicznie czytelnika przez nowoczesną genetykę molekularną: Część 1 - Jak badać genomy obejmuje techniki wykorzystywane do studiowania genomów, wraz z wprowadzeniem do genomiki funkcjonalnej. Część 2 - Jak funkcjonują genomy opisuje, jak ekspresja genów w genomie decyduje o biochemicznej charakterystyce komórki i jak regulacja genów jest zintegrowana ze szlakami rozwoju.
Część 3 - Jak genomy replikują się i ewoluują wyjaśnia replikację, mutację i rekombinację na poziomie molekularnym i komórkowym oraz opisuje, jak te procesy wpływają na ewolucję genomów.
„Genomy” to podstawowy podręcznik dla wszystkich studiujących genetykę i biologię molekularną.Nowe podejście do tematu pokazuje, jak dziś należy uczyć genetyki molekularnej.
Obejmuje wszystkie aspekty genetyki molekularnej, skupiając się na ogromnych zmianach, jakie zaszły w ostatnich latach.
Odkrycia kluczowych badań włączono, aby zademonstrować, w jaki sposób zostały ustalone fakty opisane w tekście, oraz zapoznać studentów z rzeczywistymi badaniami i danymi. Szybkie publikowanie daje pewność, że uwzględniono wszystkie bieżące dane wraz z najnowszymi informacjami dostarczanymi przez kolejne programy badań genetycznych.
Bogate, wielokolorowe ilustracje, jasny, zwięzły styl i układ przyjazny czytelnikowi czynią z genomów książkę idealną dla studentów wszystkich kursów.


format: pdf
jakość: kolorowy skan
stron: 427
rozmiar: 220 MB

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.