Najgoretsze wstawki


Autor: deejay4net
Data: 11 Marzec 2009
Kategoria: Archiwum
0
WinZip to powszechnie znany program do tworzenia, otwierania i zarządzania archiwami plików. Oprócz funkcji związanych z kompresją danych posiada szereg przydatnych opcji.

Program posiada bardzo przyjazny i prosty interfejs więc brak polskiej wersji językowej nie powinien stanowić problemu nawet dla początkujących użytkowników. WinZip umożliwia tworzenie archiwów ZIP praktycznie z dowolnych plików. Oprócz obsługi najpopularniejszego formatu wspiera także otwieranie innych archiwów: 7Z, .ISO, .IMG, RAR, BZ2, CAB, LHA, Z, GZ, TAR, UUE, XXE, BinHex, Mime, itd.

Aplikacja umożliwia tworzenie samorozpakowywujących się plików w formacie EXE. Ponadto oferuje szyfrowanie Zip'ów hasłem czy wysyłanie ich bezpośrednio na e-mail. Bardziej zaawansowana wersja Pro dodatkowo umożliwia wysyłanie plików na serwer FTP, a także zmianę wielkości, rotację oraz podgląd zdjęć znajdujących się w archiwum. Kolejną ciekawą funkcją wydania Pro jest możliwość spakowania plików do ZIP i nagrania ich na nośnik CD/DVD. WinZip Pro wyposażony został w Zip from Camera Wizard który umożliwia łatwe i szybkie zgrywanie zdjęć z aparatu i bezpośredni zapis do archiwum ZIP.

W wersji 12 wprowadzono funkcję Photo Compression która zapewnia jeszcze lepszą kompresję plików graficznych. Producent zapewnia, że ulepszono kompresję plików JPEG o 20 - 25%.Link:

http://rapidshare.com/files/199514785/WinZip_Pro_12___Serial__2009-02-18_.rar
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.