Najgoretsze wstawki


Data: 30 Marzec 2017
Kategoria: Archiwum
0


Malwarebytes Premium 3.0.6.1469 Final ( PL )( ZAREJESTROWANA )

Malwarebytes Premium 3.0.6.1469 Final ( PL )( ZAREJESTROWANA )

Mlwarebytes Premium (wcześniej znany pod nazwą Malwarebytes Anti-Malware Premium) to rozbudowany program do ochrony komputera. Za jego pomocą będzie można ustrzec się przed działaniem wirusów, trojanów, szpiegów (spyware) oraz innego złośliwego oprogramowania. Malwarebytes Premium jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu mniej doświadczone osoby nie powinny mieć problemów w korzystaniu z niego. Program może stanowić dobre uzupełnienie posiadanej ochrony antywirusowej. Warto przy okazji odnotować, że nie spowalnia przy tym peceta.

Malwarebytes Premium pozwala również ręcznie przeskanować system Windows. Do naszej dyspozycji oddano trzy tryby skanowania: błyskawiczne, szybki i pełne (wolne). Pierwszy skanuje obiekty pamięci i autostartu, drugi istotne komponenty systemu, a trzeci wszystko.

Program posiada wiele opcji do konfiguracji umożliwiających dostosowanie Malwarebytes Premium do własnych potrzeb. Możemy ustawić m.in. zachowanie się narzędzia w momencie wykrycia potencjalnie niechcianych programów (PUP).


System operacyjny:
Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32-bit and 64-bit)

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 66.48 MB
rodzaj kompresji: .rar
zawartość uploadu: Setup
przed instalacja czytaj plik "README.txt".
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
brak danych naprawczych
haslo:brak

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.