Najgoretsze wstawki


Autor: pol31
Data: 17 Marzec 2009
Kategoria: Archiwum
+5
Cytat:
Multiwinia to produkt brytyjskiej firmy Introversion Software, który został opracowany na bazie opublikowanej w 2005 roku gry Darwinia. Nowy program koncentruje się w głównej mierze nad rozgrywką wieloosobową, choć i zwolennicy rywalizacji z komputerowym przeciwnikiem znajdą tu coś dla siebie.

Podobnie jak pierwowzór, Multiwinia jest grą wojenną rozgrywaną w czasie rzeczywistym, której głównymi bohaterami są dwuwymiarowe sprite’y, żyjące w wirtualnym świecie o nazwie Darwinia. Program umożliwia tworzenie armii złożonej z sympatycznych, zielonych ludzików, uzbrajanie ich w rozmaite środki zagłady (m.in. granaty, wyrzutnie rakiet) i kierowanie wojska do walki z innymi uczestnikami zabawy. Na potrzeby nowej wersji gry autorzy pokusili się o liczne usprawnienia. Najważniejszym dodatkiem jest system formacji, umożliwiający lepsze zarządzanie Darwinaniami na polu bitwy i mający duży wpływ na przebieg batalii.

Multiwinia oferuje unikatową oprawę wizualną. Teren nie jest pokryty teksturami, ale siatką trójkątów (tzw. polygonów), cały czas uświadamiającą gracza, że rozgrywka toczy się w wirtualnym świecie. Autorzy pokusili się o wprowadzenie kilku dodatkowych efektów graficznych, ale i tak styl grafiki, tak charakterystyczny dla pierwowzoru, został w nowej grze zachowany.

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), Windows XP/Vista.


Link:
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!
Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.