Menu

Download

Dziś nas odwiedzili:
Archiwum:
Grudzień 2016 (158)
Listopad 2016 (2438)
Październik 2016 (1967)
Wrzesień 2016 (1859)
Sierpień 2016 (2523)
Lipiec 2016 (2609)


Pokaż wszystkie tagi:
Wejścia na Vorek.pl z:
{referer}



NABÓR NA STANOWISKO


MODERATOR        UPLOADER



DMX  - Discography (1993 - 2010)

DMX - Discography (1993 - 2010)
Released: 1993 2010 | 65 Releases | Label : Ruff Ryders, Bloodline, EMI | MP3 CBR 192 ~ 320 kbps | 37:39:16 | 3.91 GB
Genre : Hardcore Rap, East Coast Rap
Also known as: Dark Man X
Born: 18.12.1970 (Mount Vernon, New York)
Real name: Earl Simmons
Localization: Yonkers, New York, U.S.


Albums:
1998 DMX Its Dark And Is Hot (Germany Bonus Track) (320 kbps) (L)
1998 DMX Its Dark And Is Hot (Clean) (192 kbps)
1998 DMX Flesh Of My Flesh Blood Of My Blood (320 kbps) (L)
1998 DMX Flesh Of My Flesh Blood Of My Blood (Clean Promo Vinyl) (VBR V 2) ~211 kbps
1999 DMX ...And Then There Was X (320 kbps) (L)
1999 DMX ...And Then There Was X (EU) (320 kbps) (L)
2001 DMX The Great Depression (320 kbps) (L)
2003 DMX Grand Champ (320 kbps) (L)
2006 DMX Year Of The Dog... Again (320 kbps) (L)

Compilations:

2003 DMX The DMX Files (192 kbps)
2003 DMX Wazzup Man? The Greatest Hits (320 kbps) (L)
2007 DMX Greatest Hits (Star Mark Compilations) (320 kbps) (L)
2007 DMX The Definition Of X: Pick Of The Litter (320 kbps) (L)
2009 DMX Playlist Your Way (VBR V 2) ~179 kbps
2010 DMX The Best Of DMX (VBR V 2) ~179 kbps

Live, Bootlegs, etc.:

1999 DMX Live And Loud At Woodstock 99 (192 kbps)
2000 DMX Murder Inc. (Bootleg) (192 kbps)
2001 DMX The 24th Letter (Bootleg) (192 kbps)
2002 DMX Millenium Hits (European) (192 kbps)
2002 DMX The Early Years (Bootleg) (192 kbps)
2003 DMX Grand Champ The Dog Is Out (Bonus DVDA) (VBR V 2) ~130 kbps
2004 DMX Live And Uncensored (VBR V 0) ~205 kbps
2005 DMX Here We Go Again (Promo CDR) (VBR V 2) ~191 kbps
2005 DMX Smoke Out Festival (VBR V 2) ~140 kbps
2006 DMX The Industry ~151 kbps
2007 DMX The Dogz Mixtape Whos Next?! (Bootleg) ~158 kbps
2010 DMX Mixtape (320 kbps) (L)

Singles (VLS/CDS/CDM/Promo/etc.):

1993 DMX Born Loser (CDS) (192 kbps)
1993 DMX Born Loser (Promo VLS) (320 kbps)
1998 DMX Get At Me Dog / Stop Being Greedy (CDM) (VBR V 2) ~186 kbps
1998 DMX Slippin (CD 2) (CDS) (320 kbps) (L)
1998 DMX Slippin (Promo CDS) (VBR V 2) ~192 kbps
1998 Jayo Felony Feat. Method Man & DMX Whatcha Gonna Do (Promo CDS) (VBR V 2) ~209 kbps
1999 DMX Catz Dont Know (VLS) (192 kbps)
1999 DMX Feat. Sisq? What These Want (CDS) (320 kbps) (L)
1999 Jay Z Feat. DMX, Memphis Bleek & Beanie Sigel Money, Cash, Hoes (Remix CDS) (192 kbps)
2000 Aaliyah Feat. DMX Come Back In One Piece (CDS) (192 kbps)
2000 DMX Party Up (CDS) (192 kbps)
2000 DMX Party Up (Up In Here) / D X L (Hard White) (Promo VLS) (320 kbps) (L)
2001 DMX No Sunshine (CDS) (192 kbps)
2001 DMX We Right Here (Promo VLS) (192 kbps)
2001 DMX Who We Be (CDS) (192 kbps)
2001 DMX Who We Be (CDS) [5888512] (320 kbps) (L)
2002 DMX X Gon Give It To Ya (Promo VLS) (192 kbps)
2002 DMX Feat. Faith Evans I Miss You (CDM) (192 kbps)
2002 DMX Feat. Mashonda You Could Be Blind (Promo CDS) (192 kbps)
2002 Jerzee Mon?t Feat. DMX Most High (Promo CDS) (192 kbps)
2003 DMX Get It On The Floor (320 kbps) (L)
2003 DMX Get It On The Floor / We Bout To Blow (Promo VLS) (192 kbps)
2003 DMX Gon Give It To Ya Again (VLS) (192 kbps)
2003 DMX Ruled Out (Ja Rule Diss) (CDS) (192 kbps)
2003 DMX Where The Hood At? (CDM) (192 kbps)
2003 DMX Feat. Magic & Val Ayo Kato (Promo CDS) (192 kbps)
2004 DMX King Thing (Promo CDS) (VBR V 0) ~163 kbps
2004 Yung Wun Feat. DMX, Lil Flip & David Banner Tear It Up (CDS) (192 kbps)
2005 DMX Give Em What They Want (Promo CDS) (VBR V 2) ~204 kbps
2005 DMX Pump Ya Fist / Give Em What They Want (Promo VLS) (VBR V 2) ~210 kbps
2005 DMX Feat. Swizz Beatz Pump Ya Fist (Promo CDS) (VBR V 2) ~201 kbps
2006 DMX Lord Give Me A Sign (Promo CDM) (VBR V 2) ~197 kbps
2006 DMX Feat. Busta Rhymes Come Thru (Move) (CDS) (VBR V 2) ~168 kbps
2006 DMX Feat. Janyce & Amerie Dog Love (VLS) (VBR V 2) ~210 kbps
2006 DMX Feat. Swizz Beatz We In Here (Promo CDS) (VBR V 2) ~168 kbps
2006 DMX Feat. Swizz Beatz We In Here (Promo VLS) (VBR V 2) ~203 kbps
2006 Three 6 Mafia Poppin My Collar (Cracktracks Remix) (Promo CDM) (VBR V 2) ~205 kbps
2008 DMX Feat. Troy Bell Jesus Loves Me (Promo CDS) (VBR V 2) ~163 kbps

Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!



Podziel się !

Delicious'da Share  Share on Facebook  Friendfeed Share  Google Shared  StubmleUpon'da Share  Digg'de Share  Netvibes'de Share  Reddit'de Share RSS Feeds Subscribe!

Powrót
Przeglądasz witrynę jako gość.
Dlatego zachęcamy do rejestracji lub do zalogowania się.

Informacja
Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.